TIEŠRAIDES KONCERTS. KRISTAPS VANADZIŅŠ. DŽEZA TRIO. MĪLESTĪBAS DĀRZS IR AIZAUDZIS

Koncertsērija PERSONĪGI

 SKATIES TIEŠRAIDI ŠEIT

Visu mīlētāju dienā, kad amerikāņi nosūta miljardiem pastkartīšu, itāļi viens otram dāvā saldumus, japāņi sacenšas par skaļāko atzīšanos mīlestībā, bet francūži viens otram velta mīlestības vēstules, aicinām saviem mīļotajiem dāvāt dārgāko — kopā pavadītu laiku. 14. februāra vakarā tiešraidē no Liepājas koncertzāles “Lielais dzintars” izskanēs romantisks džeza mūzikas koncerts, kurā Kristapa Vanadziņa trio atskaņos programmu no gaidāmā albuma “Mīlestības dārzs ir aizaudzis”.

Trio jaunās programmas vēstījums ir par dzīves lielajiem un maģiskajiem notikumiem – mīlestību, visuma likumiem un Dieva mīlestību pāri visam. Tie ir Kristapa Vanadziņa oriģināldarbi, kas tapuši vairāku gadu garumā. Jaunās koncertprogrammas vinila plate “The Love Garden has Overgrown” (“Mīlestības dārzs ir aizaudzis”) tiks izdota neatkarīgās džeza un improvizētās mūzikas izdevniecības “Jersika Records” paspārnē un tās prezentācija norisināsies 2021.gada pavasarī. 

“Dzīvesprieks - tā ir enerģija, ko vari radīt pats. Man šķiet, ka mūzikai vajag cilvēku aizraut, iepriecināt. Tas ir mans piegājiens mākslā — radīt prieku!” 

/Pianists un komponists Kristaps Vanadziņš/

“Kristapa Vanadziņa vadītā trio mūzikā saplūduši vairāki žanri un tā spēlētajās kompozīcijās saklausāmi neparasti harmoniski risinājumi un radošas novitātes.”

/Edgars Raginskis, kultūras žurnālists un apskatnieks/

Kristapa Vanadziņa trio sastāvā muzicē vieni no mūslaiku Latvijas spilgtākajiem džeza mūzikas pārstāvjiem – komponists un pianists Kristaps Vanadziņš, sitaminstrumentālists Rūdolfs Dankfelds un kontrabasists Jānis Rubiks. Mūziķu paustās filozofijas trīs fundamentālie stūrakmeņi ir saspēle, kompozīcija un radīšana, kas kalpo par pamatu ansambļa individualitātei un kopējai idejai. Trio izceļas ar dzidru un niansētu skaņu, kas mijas ar tradicionālajiem saspēles paņēmieniem (swing, afro-influence) un Jaunās pasaules vēsmām (rubato, akadēmiskā un Skandināvu mūzika). Mūzikā atrodama gan kreolu, gan Āfrikas un vudū ietekme, kas tiek jaukta ar Eiropas impresionismu, Skandināvu un mūziķu pašu izcelsmes vietas skanējumu un tradicionālo mūziku. 

Raksturīgi koncertsērijai “Personīgi” autorvakaru pavadīs mūziķu stāsti par iedvesmas avotiem skaņdarbu tapšanā un dzīvi mūzikā.

VIDEO uzaicinājum: https://www.youtube.com/watch?v=WwvMFOd51fg 

VIDEO Kristapa Vanadziņa trio izdod pirmo singlu no gaidāmā albuma:

https://www.youtube.com/watch?v=2Zt6hc5vjSY

https://www.youtube.com/watch?v=ZXe34PH2DfM&feature=emb_logo 

Tiešraides biļetes cena: 3 eiro iepriekšpārdošanā; 5 eiro koncerta dienā

Par tiešraides biļešu iegādi:

Iegādājoties biļeti, Jūs saņemsiet tiešraides kodu, kuru varēsiet izmantot, lai skatītos koncertu. Tiešraidi varēsiet vērot caur “Biļešu Paradīzes” vai “Lielā dzintara” mājas lapu, uzspiežot uz koncerta nosaukuma.

Lai pieslēgtos koncertam, Jums būs jāievada tiešraides kods laukumā “insert password”.  Pieslēgšanās tiešraidei, sākot no plkst. 17.30.

Ja Jums neizdodas pievienoties tiešraidei, lūdzam sazināties ar Aivu Juhnevicu, zvanot pa tālruni 28268404 vai rakstot e-pastu: [email protected]

Kods ir paredzēts vienai viedierīcei.

Koncerts vienā daļā, norises ilgums: aptuveni 1 stunda 15 minūtes

Organizē: Lielais dzintars

Atbalsta: Liepājas pašvaldība un Valsts kultūrkapitāla fonds

 
Nav gaidāmo pasākumu