Biļešu Paradīzes elektroniskās dāvanu kartes ir pieejamas gan digitālā, gan plastikāta kartes formā. Digitālās kartes ir nopērkamas internetā, bet plastikāta kartes var iegādāties konkrētās Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās (saraksts). Visus dāvanu karšu veidus var tērēt gan internetā, gan Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās klātienē. Derīguma termiņš ir norādīts uz dāvanu kartes.

Izvēlieties dāvanu kartes dizainu:

Biļešu Paradīzes plastikāta dāvanu kartes iespējams iegādāties šajās biļešu tirdzniecības vietās:

 • Latvijas Nacionālajā teātrī
 • Dailes teātrī
 • Latvijas Leļļu teātrī
 • Lielajā Ģildē
 • VEF kultūras pilī
 • Alūksnē, Alūksnes kultūras centra kasē
 • Cēsīs, Vidzemes koncertzālē
 • Daugavpilī, Daugavpils teātra kase
 • Jelgavā, Jelgavas Kultūras centrā
 • Jēkabpilī, Jēkabpils Tautas nama kasē
 • Jūrmala, Dzintaru koncertzāle kasē
 • Liepājā, Lielais Dzintars
 • Liepājā, Liepājas Teātrī
 • Ogrē, Ogres kultūras centra kasē
 • Rēzeknē, Latgales vēstniecībā GORS
 • Saldū, Tūrisma informācijas centrā
 • Smiltenē, Smiltenes Kultūras centrā
 • Talsos, Talsu Tautas namā
 • Valmierā, Valmieras Drāmas teātrī
 • Valmierā, Valmieras kultūras centrā
 • Ventspilī, Teātra nams Jūras vārti
 • Ventspilī, Ventspils koncertzāles LATVIJA kasē

Ņemot vērā Covid-19 radītos ierobežojumus, kā arī rūpējoties par klientiem, visu neiztērēto dāvanu karšu, kuru derīguma termiņš beidzas periodā:
– no 2020. gada 1. marta līdz 2021. gada 8. aprīlim, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts par 18 mēnešiem;
– no 2021. gada 9. aprīļa līdz 2021. gada 9. novembrim, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts par 12 mēnešiem;
– no 2021. gada 10. novembra līdz 2022. gada 2. martam, izmantošanas laiks ir automātiski pagarināts par 6 mēnešiem.

Sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Biļešu paradīze” elektronisko dāvanu karšu noteikumi

 1. Šie ir sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Biļešu paradīze”, reģistrācijas numurs: 40003394937, juridiskā adrese: Duntes iela 3, Rīga, LV-1013, elektronisko dāvanu karšu noteikumi (“Noteikumi”).
 2. Elektroniskās dāvanu kartes var iegādāties interneta veikalā www.bilesuparadize.lv, atsevišķās Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās, kuru sarakts pieejams Biļešu Paradīzes mājas lapas sadaļā “Dāvanu kartes”, kā arī maksājot ar pārskaitījumu - nosūtot pieprasījumu ar maksātāja rekvizītiem uz e-pastu [email protected]. Pēc elektroniskās dāvanu kartes iegādes internetā, tā PDF formātā tiek nosūtīta uz pircēja norādīto e-pasta adresi. Iegādājoties elektronisko dāvanu karti Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietā, pēc iegādes tiek saņemta plastikāta karte ar magnētisko celiņu un kodiem pirkumiem internetā.
 3. Elektroniskās dāvanu kartes minimālā vērtība ir 15 EUR.
 4. Ja pirkuma summa ir lielāka par elektroniskajā dāvanu kartē esošo naudas summu, trūkstošo summu var piemaksāt: internetā ar norēķinu karti vai caur internetbanku, tirdzniecības vietā - ar norēķinu karti vai skaidrā naudā.
 5. Ja pirkumam tiek piemērota jebkāda komisijas maksa (interneta veikala izmantošanas maksa (t.sk. PVN), papildu komisija u.c.), tā automātiski tiek segta no elektroniskās dāvanu kartes atlikuma.
 6. Elektroniskās dāvanu kartes summu nav nepieciešams iztērēt vienā pirkumā. Neiztērētā naudas summa saglabājas kartē līdz tās derīguma termiņa beigām.
 7. Elektronisko dāvanu karti nevar apmainīt pret naudu.
 8. Ar elektronisko dāvanu karti nevar iegādāties citu elektronisko dāvanu karti.
 9. Elektroniskās dāvanu kartes derīguma termiņš: viens kalendārais gads no iegādes dienas.
 10. Visas elektroniskās dāvanu kartes, kas ir iegādātas interneta veikalā www.bilesuparadize.lv vai Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās, ir Biļešu Paradīzes elektroniskās dāvanu kartes (neatkarīgi no to dizaina un vizuālā noformējuma) un tās var izmantot, lai iegādātos biļetes uz jebkuru pasākumu Biļešu Paradīzes tīklā interneta veikalā www.bilesuparadize.lv vai Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās. Dizains un vizualizācijas (piemēram, teātru, rīkotāju, vai norises vietu simbolika) uz elektroniskajām dāvanu kartēm attēlotas tikai mārketinga nolūkos un nenorāda uz pasākuma organizatoru, kā arī nerada pret to nekādas saistības.
 11. Biļešu Paradīzes tīkla pasākumu sortiments ir tāds, kāds tas ir biļešu (ne elektroniskās dāvanu kartes) iegādes dienā.
 12. Elektroniskā dāvanu karte nav personalizēta, to var izmantot jebkura persona, kuras rīcībā ir elektroniskā dāvanu karte. Lai nodrošinātu attiecīgo darījumu grāmatvedības uzskaiti, iegādājoties biļetes interneta veikalā www.bilesuparadize.lv, Biļešu Paradīzes rīcībā ir informācija gan par personu, kura iegādājusies elektronisko dāvanu karti, gan par personu, kura izmanto to, iegādājoties biļetes. Sīkāk par personas datu apstrādes aspektiem skatīt Privātuma Politikā.
 13. Pircējs, iegādājoties elektronisko dāvanu karti ar elektroniskās dāvanu kartes iegādes faktu apliecina, ka ir iepazinies ar šiem noteikumiem, piekrīt tiem un apņemas tos ievērot, kā arī, iegādājoties biļetes interneta veikalā www.bilesuparadize.lv, apliecina, ka ir iepazinies ar Privātuma Politiku. Ja elektroniskā dāvanu karte tiek nodota trešajai personai, persona, kura nodevusi elektronisko dāvanu karti, apņemas informēt par šiem noteikumiem personu, kas ir pārņēmusi elektronisko dāvanu karti.
 14. Elektroniskās dāvanu kartes termiņu un atlikumu var pārbaudīt zvanot pa biļešu rezervācijas un informācijas tālruni: 9000 2000, rakstot uz e-pastu [email protected] vai Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās.
 15. Sabiedrībai ar ierobežotu atbildību “Biļešu paradīze” ir tiesības grozīt šos noteikumus. Aktuālā noteikumu redakcija ir publicēta www.bilesuparadize.lv.