Liepājas teātra viesizrāde DZIESMU SVĒTKI

Rasa Bugavičute-Pēce • Režisors – Matīss Budovskis
Kopīgs mērķis vienā cēlienā

Dziesmu svētku laikā tūkstošiem cilvēku spēj vienoties dziesmās un dejās, kas aizkustina citu tūkstošu sirdis. Šajā stāstā satiekas tikai deviņi mūsu līdzcilvēki, un tomēr – viedokļi par to, kas un kāpēc notiek Dziesmu un Deju svētkos, var novest kā līdz smiekliem, tā asarām, un cerams – ne līdz kam traģiskākam.

Un lai arī šajā izrādē tiks runāts par Dziesmu svētkiem – jautājums beigu beigās ir par mums pašiem – kā saglabāt savu balsi pēc lielās dziedāšanas un kā šajos sajukušajos laikos vienoties ne tikai dziesmā, bet arī sarunā. Vai tiešām, lai patiesi sarunātos, mums vienmēr vajag īpašu iemeslus?

Izrāde nominēta 2022./2023. sezonas "Spēlmaņu nakts" balvai 4 nominācijās: "Gada mazās formas izrāde"; "Gada aktrise 2. plāna lomā" (Agnese Jēkabsone); "Gada jaunais skatuves mākslinieks" (Matīss Budovskis - par režiju); "Gada jaundarbs dramaturģijā" (Rasa Bugavičute-Pēce).

––––

Lomās: Anda Albuže, Kaspars Gods, Sandis Pēcis, Rolands Beķeris, Gatis Maliks, Everita Pjata-Gertnere, Agnese Jēkabsone, Anete Berķe, Kaspars Kārkliņš

Pirmizrāde 2023. gada 13. janvārī Liepājas teātra mazajā zālē koncertzālē “Lielais dzintars”

Lasīt aprakstu
Nav gaidāmo pasākumu