Pasakains mūzikls “12 mēneši”

Mūsdienās nekas nevar aizstāt bērnam skaistu un laipnu pasaku. Jau kopš bērnības mēs esam iemīļojuši burvīgo stāstu par 12 mēnešiem.

Šeit ir pasakas sākums: "Mēneši iet viens pēc otra un nekad nesatiekas. Bet ļaudis stāsta, ka kalnainā Čehijas zemē dzīvoja meitene, kas redzēja visus divpadsmit mēnešus uzreiz. Kā tas notika?"

Un tad notiek pārsteidzoši notikumi. Kaprīzā jaunā karaliene pavēl saviem padotajiem decembrī meklēt sniegpulkstenīšus! Ļaunā pamāte nosūta savu pameitu uz ziemas mežu meklēt sniegpulkstenīšus. Nosalusī meitenīte nejauši atrod ugunskuru, pie kura sildās visi 12 mēneši. Vai jau ir interesanti? Šis ir tikai mūsu Jaungada stāsta sākums.

Māršaka pasaka Divpadsmit mēneši ir pazīstama visā pasaulē un iemīļota ne vienai vien bērnu paaudzei. Pats Volts Disnejs lūdza autoram atļauju tās animācijai. Mūzikls būs jūsu bērnu teātra piedzīvojumu kulminācija 2023. gadā. Režisors un producents no Sanktpēterburgas, Mihails Slavskis, ir sapulcinājis ievērojamu aktieru sastāvu un piepildījis pasaku ar mūsdienīgu saturu, humoru, jauniem varoņiem un spēlēm. Mūsdienīgi gaismas risinājumi un instalācijas, krāsainas dekorācijas un pārsteidzoša mūzika neatstās vienaldzīgus ne mazos, ne lielos skatītājus.

Pirms izrādes bērnus gaida interaktīva izklaides programma. Tāpēc nāciet laicīgi! Bērni līdz 3 gadu vecumam izrādi var apmeklēt kopā ar pieaugušo bez maksas, neaizņemot atsevišķu sēdvietu. Izrāde notiek krievu valodā. Izrādes ilgums ir viena stunda un 30 minūtes ar pārtraukumu.

 

Lasīt aprakstu
Nav gaidāmo pasākumu