Jauniešu kora BALSIS koncerts MĪLESTĪBA=II, Rīga

Jauniešu koris BALSIS februārī turpina koncertciklu “Mūzika BALSĪM” ar koncertiem MĪLESTĪBA=II

Jauniešu koris BALSIS tikko atgriezās no Austrālijas, kur piedalījās 37. Austrālijas latviešu Jaunatnes Dienās Adelaidē, vērienīgajā Sidnejas festivālā un sniedza solo koncertus Sidnejā un Melburnā. Februārī BALSIS priecēs klausītājus ar jaunāko programmu no koncertcikla “Mūzika BALSĪM”. 
14. februārī Zundas torņos (Zunda Towers) plkst. 19:00 un 21:15 notiks koncerti MĪLESTĪBA = II. Skanēs vairāki Valta Pūces kormūzikas pirmatskaņojumi un Andra Sējāna dziesmu cikls “Par ziediem” ar Vizmas Belševicas dzeju. 
Piedalās Jauniešu koris BALSIS, mākslinieciskais vadītājs Ints Teterovskis, diriģenti Kamila Siliņa un Georgs Zujevs, Mārcis Lipskis (kontrabass), Valts Pūce (taustiņi), Andris Sējāns (balss), režisors Juris Jonelis un gaismu mākslinieks Ivars Vācers. 
Šie koncerti būs unikāla iespēja piedzīvot, līdz šim, pirmo muzikālo notikumu Zunda torņos, kur klausītājiem pavērsies elpu aizraujošs skats uz Rīgu. Lūgums uz koncertiem ierasties laicīgi. Nokļūt uz koncerta norises vietu varēs tikai ar liftu.
“Mūzika BALSĪM” - koncertcikls, kurā skan Jauniešu korim BALSIS radīta jaunākā mūsdienu latviešu komponistu kormūzika. 
Biļetes “Biļešu Paradīze” kasēs un bilesuparadize.lv

Koncerts notiek, pateicoties Valsts kultūrkapitāla fonda finansējumam, RKTMC “Mazā ģilde”, “Zunda Towers”.

Papildziņa.
Šī gada martā tiks izdots Raimonda Paula un Ineses Zanderes kormūzikas cikla “Dziesmas par Latvijas upēm” ieraksts Jauniešu kora BALSIS atskaņojumā. Tas būs pieejams kompaktdiskā un visās mūzikas straumēšanas platformās. Ieraksta producents “Skani”, skaņu režisors Normunds Slava. Pirmais singls gaidāms jau 17. februārī:https://skani.lnk.to/SalacaAtbalss?fbclid=IwAR1aovAbqXj18sZ8DVbXMVXCsfDf85a96wgm6pPSmUrsyL0y-T2rrE_clWc 

Lasīt aprakstu
Nav gaidāmo pasākumu