bet bet ZIEMASSVĒTKOS

“bet bet” Ziemassvētkos

Leģendārā latviešu grupa “bet bet” sagatvojusi jaunu un dzirkstošu Ziemassvētku koncertprogrammu. Koncertā skanēs tādi sezonas hiti kā “Nakts”, “Circenīša Ziemassvētki”, “Ticot, mīlot un gaidot”, “Eglīte”, “Ziemassvētki”, “Burvīga nakts”, “Zelta laiks”,  “Vēl viens gads ir beidzies” un vēl, un vēl. Visu dziesmu aranžējumi viedoti no jauna. Priekšnesumu papildinās vizuālas video projekcijas.

Koncertu īpašais visies būs Rīgas Doma kora skolas 1. klases audzēknis un bērnu vokālās grupas  “Dzeguzīte” dalībnieks Georgs Rukmanis – Počs, kurš pavisam nesen visus pārsteidza ar dziesmu “Gliemezītis” un uzstāšanos LTV1 “Rīta Panorāmā”, kopīgi ar “bet bet” izpildot dziesmu “Eglīte”. 

Pirms un pēc koncerta būs iespējams iegādāties grupas 60 dziesmu nošu grāmatu, grupas CD albumus, populārākās Guntara Rača dzejoļu grāmatas no sērijas “365”, arī autora Ziemassvētku dzejoļu grāmatiņu “Reiz Ziemassvētkos” un pavisam nesen klajā nākušo Ziemassvētku dziesmu un dzejoļu “Zelta izlasi” ar klasiskiem Poruka, Raiņa, Ziemeļnieka, Ziedoņa un Vācieša dzejoļiem, tautasdziesmām, skaitāmpantiem un dziesmu vārdiem. Īpaši koncertiem par godu, atkal būs pieejams visu laiku pieprasītākais grupas Ziemasvētku CD albums “Burvīga nakts”, kas daudzus gadus nebija pieejams un kas ieskaņots kopā ar Jāzepa “Mediņa Mūzikas skolas zēnu kori” un kurā atrodama Ziemassvētku laika pasaules klasika un oriģināldziesmas, daudzas no kurām izskanēs arī “Ulbrokas pērlē”.

Koncerta norises vietā darbojas kafejnīca un ir ērta un ietilpīga bezmaksas autostāvvieta.

Grupa “bet bet” gandrīz nemainīgā sastāvā ir uz skatuves jau 33. gadu un savu varēšanu apliecinājusi neskaitāmos koncertos, kā arī festivālos Latvijā, Polijā un Somijā. Koncertējusi Īrijā un Norvēģijā, Aizvadītajos gados, svinot savu 30 gadu jubileju, vienmēr pulcējusi pilnas zāles, sniedzot klausītājiem labāko no sava plašā repertuāra klāsta. Izdoti vairāk nekā desmit studijas albumi un dziesmu izlases, iegūtas balvas un pagodinājumi, taču grupas dalībnieki joprojām par savu lielāko balvu uzskata savu klausītāju atbalstu, aplausus un smaidus.

Grupas dalībnieki ir:
Zigfrīds Muktupāvels (vijole, klavieres, ģitāra, balss)
Guntars Račs (sitamie instrumenti, dzejoļi, balss)
Uģis Tirzītis (ģitāra, balss)
Andris Alviķis (bass, balss)

Gaidīsim jūs uz kopīgu svētku svinēšanu!

Lasīt aprakstu
Nav gaidāmo pasākumu