SESTĀ JŪDZE Akustiski dvēseliskajā svētku koncertā VAKARS, KAD VISI BŪS MĀJĀS

Grupa "SESTĀ JŪDZE”

Akustiski dvēseliskajā svētku koncertā “VAKARS, KAD VISI BŪS MĀJĀS”

 

Tuvojoties gada ticības un cerības piepildītākajiem svētkiem, Latvijas titulētākā kantrimūzikas grupa “Sestā Jūdze” dodas pie saviem klausītājiem ar trim aizvadītajos gados par zināmu tradīciju kļuvušajiem Ziemassvētku koncertiem, šogad piedāvājot pavisam jaunu Ziemassvētku koncertprogrammu  “Vakars, kad visi būs mājās”.

Jaunā koncertprogramma ietvers grupas oriģināldziesmas  no jaunā ziemas dziesmu albuma, kurš iznāks ierobežotā tirāžā un būs sākotnēji pieejams tikai un vienīgi koncerta apmeklētājiem, kā arī visā pasaulē zināmas dziesmas no kristīgās mūzikas repertuāra īpašā grupas “Sestā Jūdze” skanējumā, kas kļuvušas par neatņemamu grupas svētku koncertu sastāvdaļu.

“Ņemot vērā pasaulē izveidojušos situāciju, ko neesam spējīgi ietekmēt, šogad programmai esam izvēlējušies nosaukumu “Vakars, kad visi būs mājās”, tādējādi līdzpārdzīvojot par daudziem, kuri šogad ir bijuši spiesti pamest vai fiziski zaudēt savas mājas. Ko mēs cita starpā varam darīt –  vienīgi ticēt labā uzvarai pār ļauno un radīt kopā būšanas sajūtu un likt saprast, ka atbalstām un atbalstīsim tos, kuri cieš, būdami pilnīgi nevainīgi,” pasākuma ideju skaidro “Sestās Jūdzes” dziedātājs un dziesmu autors Agris Gedrovičs.

Tā kā koncerts zināmā mērā noritēs Ukrainas notikumu zīmē, koncertu norises vietās būs iespējams ziedot adītas zeķes un cimdus Ukrainas iedzīvotājiem un brīvības cīnītājiem. 

Grupā „Sestā Jūdze” muzicē: dziedātājs un komponists Agris Gedrovičs (balss, akustiskā ģitāra), Modris Miķelsons (balss, basģitāra), Aldis Strazdiņš (bungas), Kristaps Rullis (stīlģitāra) un viens no labākajiem kantrimūzikas ģitāristiem Baltijā – Jānis Misiņš (ģitāras). Grupa „Sestā Jūdze” dibināta 2001. gadā, trīsreiz ieguvusi Latvijas mūzikas ierakstu Gada balvu, izdevusi vairākus mūzikas albumus, uzstājusies un godalgota dažādos kantrimūzikas festivālos Eiropā. Koncertējusi ne tikai Latvijā, bet arī Lietuvā, Vācijā, Lielbritānijā, Īrijā, Dānijā un Šveicē.

Papildinformācija, grupu biļetes: grupas menedžmets (Dace - 25455928).

Biļešu cena pasākuma dienā uz vietas: 25.00 EUR,-

 
Nav gaidāmo pasākumu