THE SOUND POETS | Pie vienas uguns

THE SOUND POETS izsludina vasaras ieskaņas koncertus jūnijā par godu jaunajam albumam

Grupa THE SOUND POETS Latvijas mūzikā darbojas kopš 2011. gada un ir kļuvusi klausītāju iemīļota jau ar pirmajām dziesmām “Kalniem pāri”, “Emīlija” un “Tavs stāsts”.

            Ir aizvadīti neskaitāmi koncerti Latvijas skanīgākajās koncertvietās, lielākajos festivālos un labākajās koncertzālēs. Muzikālā apvienība guvusi gan klausītāju, gan profesionāļu atzinību, vairākkārt saņemot Latvijas mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta Mikrofons”.

            Grupas sastāvā apvienojušies mūziķi Jānis Aišpurs, Normunds Lukša, Undīne Balode, Kārlis Josts un Pēteris Lunde.

Paši mūziķi uzsver, ka mēģina izteikt savu cilvēcisko pieredzi muzikālā valodā, un tas arī veido viņu poētisko poproka skanējumu ar indie mūzikas iezīmēm, kas koncertos bieži tiek ietērpts bagātīgās muzikālās aranžijās, piedaloties pūšaminstrumentiem un stīgu instrumentiem.

Grupa ir ļāvusies arī muzikāliem eksperimentiem, kas ir aizvedis pie divām akustiskā skanējumā veidotām koncerttūrēm pa visu Latviju, kā arī pārsteidzošas sadarbības džeza mūzikas laukā kopā ar Latvijas Radio Bigbendu.

            2022. gada pavasarī klajā nāks grupas THE SOUND POETS ceturtais albums, un šis notikums tiks kārtīgi nosvinēts ar ilgi gaidītu tikšanos klātienē ar saviem klausītājiem divos koncertos – 10. jūnijā Liepājā, atjaunotajā koncertestrādē “Pūt vējiņi”, un 18. jūnijā Siguldas pilsdrupu estrādē.

Februārī kā albuma pirmais vēstnesis iznācis singls “Pie vienas uguns”, kas vēsta par cilvēka iekšēji nepārvaramo tiekšanos pēc tuvības un kopības sajūtas un ir lieliski papildināts ar režisores Adriānas Rozes veidotu videoklipu.

            Koncertu nosaukums “Pie vienas uguns” simbolizē THE SOUND POETS prieku par gaidāmo kopības sajūtu un emocionālo siltumu, tiekoties ar klausītājiem īpašajos brīvdabas koncertos.

            Grupas solists Jānis Aišpurs dalās ar sajūtām par gaidāmo atkalredzēšanos ar klausītājiem: “Ar lielu nepacietību gaidām jūniju! Nu jau, šķiet, pagājis tik ilgs laiks, kopš tikāmies īstos koncertos, un mums tā ļoti pietrūkst. Pietrūkst cilvēciskā kontakta, asaru, smaidu un kopīgu emociju, kas silda mūs un, cerams, arī jūs. Pietrūkst tās sajūtas, kas rodas, kopā sildoties pie vienas uguns.”

            Uz tikšanos klātienē koncertos “Pie vienas uguns”!

 
Nav gaidāmo pasākumu