RIČIJS RŪ rīko koncertu

Latvijā iemīļotais bērnu grāmatas varonis lācēns Ričijs Rū dodas savā pirmajā Latvijas tūrē ar koncertuzvedumu. Kopā ar Reiniku ģimeni un draugiem uz skatuves tiks atdzīvināti piedzīvojumi, kas attēloti nesen iznākušajā grāmatā un dziesmu albumā  "Ričijs Rū rīko koncertu". Koncerti notiks Rīgā, Līvānos, Cēsīs, Blīdenē, Ādažos, Liepājā, Iecavā, Valmierā, Ogrē un citviet Latvijā. Pirmizrāde paredzēta jau šajā svētdienā 20.februārī Siguldā, koncertzālē "Devons".

“Iedvesmojoties no vecmammas dzejoļu krājumiem, centos iedzīvināt tēlus, lai kopā ar dēliņu Ričardu varētu tos lasīt un arī izdziedāt atraktīvā veidā. Tā radās sirsnīga grāmatiņa ar mīļiem un saprotamiem tēliem no manas bērnības. Prieks, ka māksliniece Guna Miķelsone precīzi  uztvēra manas izjūtas, ko lieliski papildina arī Laura radītais muzikālais ietērps. Esmu pārliecināta, ka kopā esam radījuši brīnišķīgu dāvanu ikvienai ģimenei, kurā aug zinātkāri, radoši un mūziku mīloši bērni,” pauž projekta idejas autore un izpildītāja Rūta Reinika- Preisa. 

Savukārt Rūtas brālis, populārais mūziķis Lauris Reiniks uzsver, ka tieši bērni ir prasīga un godīga auditorija, tāpēc komponēt pašiem mazākajiem klausītājiem ir liels izaicinājums. “Galvenais vērtētājs bija mazais Ričards, kurš, par laimi, tapušās dziesmas bija gatavs klausīties atkal un atkal,” norāda dziesmu autors.

Koncertuzvedumā pie mazajiem skatītājiem dosies Lauris Reiniks, Rūta Reinika - Preisa, Edgars Šteins, Beāte Svarinska, Anita Levša, Sofija Timma un Ričards Preiss. Uzvedumā iekļauto dziesmu studijas producents ir Jānis Zvirgzdiņš, ilustrāciju autore Guna Miķelsone, horeogrāfe Beāte Svarinska, tērpu māksliniece Anita Znutiņa, scenogrāfs Egīls Kupčs, režisors Valdis Pavlovskis un producents Jānis Kļaviņš. 

Dzejoļu un krāsojamā grāmata bērniem “Ričijs Rū rīko koncertu”, kas ir papildināta ar 11 dziesmu albumu, ir Reiniku ģimenes lolojums un kopdarbs. Bērnu dzejoļu autore ir vecmamma Veronika Reinika, kuras dzeju mūzikā ir pārvērtis mazdēls Lauris Reiniks, savukārt projekta idejas autore un vadītāja ir mazmeita Rūta Reinika-Preisa.  Pērnā gada nogalē šis projekts guva lielu popularitāti mazo lasītāju un klausītāju vidū un strauji nonāca Latvijas grāmatnīcu 2021.gada pirktāko grāmatu Top 10. 

Piedāvājam noskatīties un noklausīties Ričija Rū jaunāko dziesmiņu “Ričijs Rū ar gaisa balonu”. Dziesmas mūzikas autors Lauris Reiniks, bet vārdus sarakstījusi Rūta Reinika – Preisa. Patīkamu klausīšanos un tiekamies koncertos visā Latvijā!

Koncerts ilgs nepilnu stundu un ir piemērots arī vismazākajiem skatītājiem. Pēc koncerta būs iespējams iegādāties "Ričijs Rū" grāmatiņu ar mūzikas albumu.

Biļete ir jāiegādājas katram, neatkarīgi no vecuma!

 

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml. 

 Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. 
--

 

Ieteikt

Tuvākie pasākumi
RIČIJS RŪ rīko koncertu

 Roja, Rojas brīvdabas estrāde

svētdiena ,
7. augusts, 16:00
RIČIJS RŪ rīko koncertu

 Roja, Rojas brīvdabas estrāde

  • 18€
  • 15€
  • 12€
  • 10€
Pirkt no 10€
RIČIJS RŪ rīko koncertu

 Saldus novads, Kalnu Kultūras nams

sestdiena ,
1. oktobris, 15:00
RIČIJS RŪ rīko koncertu

 Saldus novads, Kalnu Kultūras nams

  • 20€
  • 15€
  • 12€
  • 10€
Pirkt no 10€