Es atceros šo krūšturi

“Es atceros šo krūšturi” ir stāsts par jaunu pāri, kas mēģina izsecināt savu nākotni, iedvesmojoties no savām domām, mājdzīvniekiem un mūsdienu mīlasstāstiem. 

Viens no viņiem domā: “Es ar savu draudzeni dzīvoju kopā pusotru gadu un nezinu, vai gribu turpināt. Es arī nezinu, kāpēc tas tā ir. Ja zinātu, es droši vien spētu ar viņu par to runāt. Bet parasti jau tas ir par to, kurš bumbiņu met, nevis ķer. Es laikam nemāku pamest tā, lai viņa noķertu,” savukārt otrs: “Es, teiksim, nevarētu upurēt attiecības ar savu tuvāko draugu, bet es iedomājos, ka pavisam viegli varētu upurēt šīs attiecības. Ja man liktu izvēlēties, piemēram, izbeigt nabadzību pusē Eiropas, bet atdot šīs attiecības, es taču to darītu uzreiz. Nedomājot. Ne?” 

 

"Es atceros šo krūšturi" režisori ir Jurģis Lūsis un Anna Klišāne, dramaturģe - Diāna Kondraša, uz skatuves - Klāvs Kristaps Košins un Endīne Bērziņa. Scenogrāfiju un kostīmus veidojusi Katrīna Ieva, mūzikas autori ir Jurģis Lūsis un Anna Klišāne, savukārt izrādes producente ir Anna Ulberte. 

Izrāde tapusi projekta "Jauno maiņa" ietvaros. 
​​​​​​​"Jauno maiņa" ir  Dirty Deal Teatro, Ģertrūdes ielas teātra, Rēzeknes teātra "Joriks" un Valmieras Drāmas teātra kopprojekts ar mērķi sekmēt teātra attīstību un atbalstīt jaunas skatuves mākslinieku paaudzes ienākšanu Latvijas teātrī. 

Projekts "Jauno maiņa" īstenots ar Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas "KultūrElpa" un Gētes institūta Rīgā finansiālu atbalstu.

Lasīt aprakstu
Nav gaidāmo pasākumu