Konklāvs

Izrāde “Konklāvs” ir krimināls detektīvs, kas balstīts Klāva Kristapa Košina personiskajā, dokumentālajā stāstā par atkarībām šī vārda visplašākajā nozīmē. Izrāde ir Klāva diplomdarbs, absolvējot Latvijas Kultūras akadēmijas “Dramatiskā teātra režijas mākslas” kursu.


"Virs Vatikāna paceļas balti dūmi - konklāvs ir ievēlējis pāvestu. Tikmēr Rīgā, Baznīcas ielā 9/11 piestāj policijas busiņš.

Lēmums par speciālās izmeklēšanas darbības - speciālā izmeklēšanas eksperimenta veikšanu neatliekamā kārtībā:

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Jūrmalas iecirknī 2020. gada 14. janvārī tika uzsākts kriminālprocess ar lietas Nr.5248542527 par to, ka 2020. gada 14. janvārī tika iegūtas ziņas par narkotisko vielu nelikumīgu realizāciju Rīgas reģiona teritorijā. Liecinieks savās liecībās norāda, ka pazīst vīrieti ar segvārdu “Konklāvs”, kurš nodarbojas ar narkotisko vielu-marihuānas realizāciju. Šā brīža pirmstiesas procesa stadijā ir radušies izmeklēšanai labvēlīgi apstākļi, kas ļauj nekavējoties veikt kriminālprocesuālās darbības narkotisko vielu nelegālas aprites apkarošanai, vienlaicīgi pārtraucot personu noziedzīgās darbības."

"Konklāva" dramaturģijas autori ir Klāvs Kristaps Košins un Diāna Kondraša, scenogrāfiju, kostīmus un video veidojusi apvienība "Grāfienes" (Marianna Lapiņa, Justīne Jasjukēviča, Dace Ignatova), muzikālās partitūras autors ir Viktors Roze, gaismu mākslinieki - Niks Cipruss, Andris Landaus, kustību konsultante - Laura Gorodko. Uz skatuves - Endīne Bērziņa, Klāvs Kristaps Košins, Jurģis Lūsis.

Izrāde tapusi ar Latvijas Kultūras akadēmijas, Eduarda Smiļģa teātra muzeja un Valsts Kultūrkapitāla fonda atbalstu.

 
Nav gaidāmo pasākumu