29. Liepājas Starptautiskais zvaigžņu festivāls. Brāmss un opera

Vida MIKNEVIČUTE – soprāns

Reinis ZARIŅŠ – klavieres

Atvars LAKSTĪGALA - diriģents 

Liepājas Simfoniskais orķestris

Koncertu vadīs - Dzintars Hmieļevskis

Programmā:

Johanness BRĀMSS, Džakomo PUČĪNI, Rihards VĀGNERS, Džuzepe VERDI

*

Koncerta pirmajā daļā skanēs Brāmsa Otrais klavierkoncerts — apvaldītas jūsmas un simfoniska vēriena piesātināta grandioza kompozīcija, kuras romantiskais vijīgums un spēkpilnība ir kā radīta pianista Reiņa Zariņa rokām, sirdij un prātam.

Latvijā pazīstamā dziedātāja Vida Miknevičute Liepājā uzstāsies neilgi pirms debijas Zalcburgas festivālā, un mēs klausīsimies, kā Vida pārtop par Verdi Amēliju (“Simons Bokanegra”) un Elizabeti (“Dons Karloss"), Pučīni Tosku un Mizeti (“Bohēma”), un programmu vainagos karaliskais Elizabetes dziedājums no Vāgnera operas “Tannheizers”. Orķestra spēli novērtēsim Verdi “Sicīliešu vesperes” uvertīrā, Pučīni saldsērīgajās “Krizantēmās” un Vāgnera “Loengrīna” III cēliena populārajā ievadā.

Pie diriģenta pults — liepājniekiem labi pazīstamais Atvars Lakstīgala, kura talants jo koši atplaukst romantisma laika mūzikas jūtu viļņos.

 

Atbalsta: Latvijas Republikas Kultūras ministrija, Valsts kultūrkapitāla fonds un Liepājas pilsēta.

-

Cita informācija:

Atlaides:

  • Skolēniem, studentiem, invalīdiem, pensionāriem – 2,-EUR
  • 3+ ģimenes kartes īpašniekiem - 30%

NB.  Apmeklējot koncertu, jāuzrāda atlaidi apliecinošs dokuments.

 
TIEK IZMANTOTA PAPLAŠINĀTĀ SKATUVE, TĀDĒĻ REALITĀTĒ 5.RINDA IR 1.SKATĪTĀJU RINDA!!!
Uz pasākumiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, bērni līdz 7 gadu vecumam netiek ielaisti.

Apmeklētājiem ratiņkrēslos , iepriekš piesakoties, piedāvājam īpašas vietas parterā (Ieejas biļetes). Īpašās biļetes iespējams rezervēt un iegādāties tikai Biļešu Paradīzes kasēs un  koncertzāles “Lielais dzintars” Informācijas centrā pa tālruni +371 63424555, vai e-pastu [email protected]. Citiem apmeklētājiem lūdzam iegādāties sēdvietas nevis ieejas biļetes!

Uz koncertu varat ierasties jau stundu pirms pasākuma sākuma. 

Biļetes uz mūsu rīkotajiem koncertiem jāiegādājas katram pasākuma apmeklētājam.

Lūdzam koncertzālē ierasties savlaicīgi - pēc 3. zvana ieeja zālē tiek pārtraukta. 
Koncertzāles apmeklētājiem ir pienākums pirms ieiešanas zālē izslēgt mobilos telefonus, atskaņotājus, pulksteņu vai citu elektronisko ierīču skaņas signālus. 

Apmeklētajiem ir aizliegts lietot un izmantot fotoaparātus, kino un video kameras, kā arī skaņu ieraksta aparatūru  pasākuma laikā. Fotografēšana, filmēšana un audio ieraksta veikšana ir pieļaujama tikai profesionāliem mērķiem, iepriekš to saskaņojot ar Liepājas Simfonisko orķestri.

Pasākuma laikā var tikt veikta Liepājas Simfoniskā orķestra rīkota filmēšana un/vai fotografēšana. Iegādājoties biļeti uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts, ka viņa attēls var tikt izmantots filmās, fotogrāfijās, audiovizuālajos ierakstos un reklāmas materiālos. Visas tiesības uz šādiem materiāliem un to izmantošanu pieder Liepājas Simfoniskajam orķestrim, kurš var tos izmantot pēc saviem ieskatiem jebkuros plašsaziņas līdzekļos reklāmas nolūkos vai citam mērķim, tai skaitā komerciālos nolūkos, (piemēram, DVD izdošanā), bez jebkādas atlīdzības vai kompensācijas par iepriekš minēto apmeklētājam.

 

www.liepajassimfoniskais.lv

 

 
Nav gaidāmo pasākumu