EGĻUKALNA pacēlāja biļete ar rezervāciju.

Kalnu slēpošanas bāze EGĻUKALNS atrodas Latvijā visaugstākajā Augšzemes augstienē. Bāze atrodas 20 minūšu brauciena attālumā no Daugavpils – Latvijas otrās lielākās pilsētas, un 15 minūšu brauciena attālumā no Lietuvas pilsētas Zarasi. Tas padara atpūtu pieejamu ne tikai brīvdienās, bet arī ikdienā.
Pateicoties tam, ka bāze atrodas 220 m virs jūras līmeņa, kur ir paaugstināts atmosfēras spiediens, temperatūra šeit vienmēr ir zemāka nekā līdzenumā. Sniegs nekūst, un tas ļauj noslēgt slēpošanas sezonu vēlu pavasarī. Savukārt tās atklāšana notiek līdz ar pirmo salu. EGĻUKALNA slēpošanas trases tiek pārklātas ar mākslīgo sniegu, kuru veido sniega lielgabali. Speciāla sniega likšanas mašīna (RATRAK) ik dienu nolīdzina trašu segumu, lai nodrošinātu ērtu nobraucienu.
Slēpošanas bāzei ir labiekārtotas un apgaismotas slēpošanas nogāzes, trase, pa kuru vizinās ar riepām (snowtubing), bērnu kalniņš, inventāra noma, plaša un ērta autostāvvietai, piknika vietas ar mangāliem. Brīvdienās strādā sertificēti instruktori, kas māca slēpot jums ērtā laikā, pēc iepriekšēja pieraksta. Kafejnīcā ar bezmaksas Wi-Fi jūs varat atpūsties, sasildīties, nobaudīt daždažādas tējas šķirnes un ieturēt maltīti.
Brauciet pie mums ar ģimeni, draugu kompānijā un gūstiet lielisku noskaņojumu, ko dāvā ziemas atpūta!

 
Nav gaidāmo pasākumu