Distancēta pastaigu taka ZIEMAS GAISMAS DĀRZS (tikai ar sadarbspējīgiem sertifikātiem)

No 17. decembra LU Botāniskajā dārzā notiek jau trešā pastaiga “Ziemas Gaismas dārzs”, kas ievada LU Botāniskā dārza simtgades gadu.

"Ziemas Gaismas dārzs" ir distancēta pastaiga, kurā Latvijas labākie gaismu mākslinieki pārvērtuši pasauli sev apkārt. Kopā pastaigā ir iespējams apskatīt 30 instalācijas, kuras veidojuši labākie Latvijas gaismotāji, kas pieredzi guvuši teātros, pasākumu nozarē, kino un multimediālos projektos. Pēc pastaigu takas apmeklējuma, apmeklētājiem ir iespējams nobalsot par kādu no gaismas instalācijām - 9% no katras biļetes ieņēmumiem tiks novirzīti tās gaismas instalācijas autoram (vai viņa izvēlētam labdarības projektam), par kuru apmeklētājs nobalsojis.

Lai nodrošinātu epidemioloģisko drošību, “Ziemas Gaismas dārzā” ir noteikta 10 metru distancēšanās starp apmeklētāju grupām, "Ziemas Gaismas dārzs” līdz plkst. 20.00 darbosies daļēji drošā režīmā, savukārt no plkst. 20.00 - drošajā režīmā.

Laikā līdz plkst 19.00 Ziemas Gaismas dārzā kopā ar vecākiem var ienākt bērni līdz 12 gadu vecumam (neuzrādot sertifikātus) un bērni līdz 18 gadu vecumam (uzrādot sertifikātu vai skrīninga testu ne vecāku par 72 stundām)

Laikā no plkst. 19.02 Ziemas Gaismas dārzu iespējams atmeklēt TIKAI ar sadarbspējīgu sertifikātu.

Ziemas Gaismas dārzs - tiksimies decembrī:


Ziemas Gaismas dārzs - tiksimies drīzumā:

 
Nav gaidāmo pasākumu