RAIMONDS PAULS & DAUMANTS KALNIŅŠ - ZIEMASSVĒTKOS

Raimonds Pauls un Daumants Kalniņš. Ziemassvētkos

Gada nogalē Mūzikas namā Daile svētku laiks izskanēs koncertā "Raimonds Pauls un Daumants Kalniņš. Ziemassvētkos". Koncetprogrammā skanēs Raimonda Paula melodiskās dziesmas Daumanta Kalniņa izpildījumā, kas klausītājus rosinās gaišai, mīlestību un ticību piepildītai svētku noskaņai.

Koncerta veidotāji aicina izbaudīt ziemas svētku laiku līksmās un apcerīgās noskaņās kopā ar izciliem mūziķiem un ļauties svētkos sarunai mūzikas valodā. Dziesmas programmai izvēlētas, lai katram koncerta klausītājiem rosinātu baudīt gaišo Ziemassvētku gaidīšanas laiku un svinēt gada nogales svētkus kopā - svētku koncertā "Ziemassvētkos".

Koncertos piedalīsies mūziķi:

Raimonds Pauls

Daumants Kalniņš

Raimonds Macats

Oskars Sproģis

Artis Orubs.

 

Koncerts II daļās, 2 stundu ilgs.


Iestudējuma producents:
Mūzikas nams Daile, Anda Zadovska, e-pasts:[email protected]
www.dailesnams.lv


Atgādinām, ka Ministru Kabineta noteikumi paredz, apmeklējot iekštelpu pasākumus, iepriekš veikt biļešu personalizāciju, ko ātri un viegli var izdarīt Biļešu Paradīzes vietnē: https://www.bilesuparadize.lv/lv/person
Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Atrodoties pasākuma norises vietā, Jūs apliecināt, ka esat informēts/a un Jums nav iebildumu, ka tiekat iekļauts/a audio vizuāla materiāla izveidē par pasākumu.
Pasākumu pulcēšanās un norises laikā tiks ievēroti visi valstī noteiktie drošības noteikumi.
Aicinām koncerta apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt to, ja Jums ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja Jums ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.
Apmeklējot šo pasākumu, Jūs apliecināt, ka
- ievērosiet visus Covid-19 izplatības ierobežošanai ieviestos drošības pasākumus, informācija par kuriem būs pieejama arī koncerta norises vietā;
- respektēsiet koncerta organizatoru norādījumus norises vietā - par apmeklētāju plūsmas organizāciju, par higiēnas prasību ievērošanu, dezinfekcijas līdzekļu pieejamību u. c.

 

 

 
Nav gaidāmo pasākumu