Misterybubbles / Maģisko burbuļu triku izrāde

Burbuļu iluzionists, lāzeršovs, neona istaba, dūmu specefekti, burbuļu triki, animatori ar muzikālo priekšnesumu, vadītājs ar rotaļām un diskotēku noslēgumā skatuves priekšā!
Beidzot arī Latvijā vēl neredzētā šovā vērosim pasaules klases burbuļu trikus, iluzionista Robert Valdman izpildījumā, kurš priecējis apmeklētājus visā pasaulē.

Pasākumā skatītāji varēs nofotografēties neona foto stendā, kura tiks aprīkota ar UV gaismām, lai bildes būtu īpaši košas un jautras.

Gaismas un dūmu specefekti padarīs izrādi aizraujošu gan lieliem, gan maziem.

Uz vietas būs pieejams burbuļu veikaliņš, kurā varēs iegādāties burbuļu dāvaniņas lielo burbuļu priekiem no www.ziepjuburbuli.lv.

Durvis uz pasākumu vērs vaļā jau stundu pirms izrādes, lai varētu ieņemt sēdvietas. Izrādes ilgums - viena stunda un trīsdesmit minūtes.
____________________
Biļetes nopērkamas internetā www.bilesuparadize.lv un tās tirdzniecības vietās/kasēs. Biļetes cena bērniem no 10-25 eiro.

Vecākiem vai pavadoņiem atlaide 5 eur no biļetes. Biļetes būs nopērkamas arī uz vietas, ja pēkšņi kāds vēl nāk līdzi. Par vietu pieejamību zvanīt - 28600213. 

*Biļešu cenas atšķirās gan no norises vietas, gan attiecīgās sēdvietas.
  Bērni līdz 1 gadam (ieskaitot) vecāku uzraudzībā, neaizņemot papildu vietu – tiek ielaisti bezmaksas. Sākot no 2 gadiem jāpērk biļete.


APMEKLĒJUMA NOTEIKUMI RĪGAS un RĒZEKNES PASĀKUMAM, KURI NORISINĀS MARTĀ
Bērni nāk bez ierobežojumiem. Maskas jālieto visiem, no 7 gadu vecuma.

Vecākiem un pavadoņiem - tikai Vakcinēti/Covid-19 pārslimojuši, uzrādot derīgu Covid-19 sertifikātu (šī prasība spēkā tikai Rīgas un Rēzeknes pasākumiem martā)

Pasākumi aprīlī (Tukums un Ventspils) bez ierobežojumiem.

 

Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml. 

 Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas.   

 
Nav gaidāmo pasākumu