grupa LABVĒLĪGAIS TIPS - ES NAV REDZĒJIS TEVI JAU SEN

Es nav redzējis TEVI jau sen!

Grupa LABVĒLĪGAIS TIPS aicina uz koncertiem 25.07 - VALMIERAS estrādē, 1.08 - SALDUS estrādē, 7.08 - IKŠĶILES estrādē, 8.08 - ALŪKSNES estrādē. Tā būs atkalsatikšanās ar draugiem, radiem, kaimiņiem un citiem grupas faniem. Dzīva mūzika, acu skatieni, atļautie pieskārieni dezinficētām rokām, sarunas ar distanci un tomēr visi kopā svinēsim dzīvi,  jo ES NAV REDZĒJIS TEVI JAU SEN!
Ievērosim visas matemātiskās formulas, kvadrātsaknes un skaitli Pī.
Koncertā skanēs grupas populārākie un klausītāju iemīļotie hiti “Alumīnija cūka”, “Frāzes”, “Čiekurs egles dēls”, “Naukšēnu disko”, “Pīrādziņ’nāc ārā!”, “Lai”, “Omnibuss” un daudzi citi.
Kā vienmēr uz skatuves: Andris Freidenfelds (balss), Normunds Jakušonoks (balss, taustiņi), Ģirts Lūsis (balss, ģitāra), Kaspars Tīmanis (balss, trombons), Oskars Ozoliņš (trompete, balss), Artūrs Kutepovs (ģitāra), Pēteris Liepiņš (ģitāra), Haralds Stenclavs (taustiņi) un Ainis Zavackis (sitaminstrumenti).

Biļetes:  sākot no 15,00 eiro. Tuvojoties pasākumam, biļešu cena var tikt mainīta.
Uz katru koncertu jāiegādājas atsevišķa ieejas biļete.
Atgādinām, ka katram skatītājam, neatkarīgi no vecuma, jāiegādājas ieejas biļete.
Ieeja koncertā atvērta 1h pirms pasākuma sākuma.

Koncertu skatītāju skaits tiks noteikts, ievērojot valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus un pasākuma apmeklētāju drošibai izsludinātās sanitārā protokola prasības.

Biļetes - BIĻEŠU PARADĪZES kasēs.

Lasīt aprakstu
Nav gaidāmo pasākumu