Daumants Kalniņš & Romāns Vendiņš/ VASARAS NOSKAŅOJUMS

Daumants Kalniņš radījis koncertprogrammu “Vasaras noskaņojums”,.  Koncerti notiks ārpus pilsētvides.

Daumanta Kalniņa “muzikālie noskaņojumi” turpinās, un nupat tapušajā koncertprogrammā “Vasaras noskaņojums” muzicēs programmas autors un solists - Daumants Kalniņš un taustiņinstrumentālists - Romāns Vendiņš.

Daumants Kalniņš par jauno programmu dalās pārdomās: “No plaukstošā ziedoņa, kad vienā acumirklī viss atkal dabā ir modies un saziedējis, līdz smagai un laimīgai ābelei vasaras izskaņā, kad neizbēgami nojaušam par rudens tuvošanos – tieši tāds ir vasaras mirklis un tāds būs arī gaidāmais koncerts “Vasaras noskaņojums”.

Notvert un izbaudīt šo mirkli. Baudīt vasaru, kas piedzimst līdz ar pumpuriem un zāles asniņiem, kas piedzīvo pilnbriedu un iemīlas, kas prot līksmot un arī klusi baudīt tāpat – neko... Kas meklē un apmaldās, pazīst vientulību un arī tikšanās prieku. Jā, šī vasara būs citāda un būs naktis, kuras būs jāpārdzīvo, bet būs arī skaisti mirkļi, kurus baudīt kopā ar savējiem. “Vasaras noskaņojums” ar dziesmām, kuras esmu radījis gan šajā laikā, kad neesam tikušies klātienē, gan senāk tapušām, kā arī citām man un vasarai tuvām dziesmām, cerams, būs viens no šiem mirkļiem. Vasaras mirkļiem.”

 
Koncerti notiks, ievērojot pasākumu apmeklētāju drošībai noteikto sanitāro protokolu.
 

Pasākuma producents - Mūzikas nams Daile. Informācija: [email protected]. Tālr.: 29299696

 
Nav gaidāmo pasākumu