Sveču mežs

25. un 26.decembrī no plkst. 16:00 līdz 21:00 Nacionālajā botāniskajā dārzā, Salaspilī, Miera ielā 1

Kad apkārt tik daudz neona un led, kur atrast īsto Ziemssvētku sajūtu? Vai tā paslēpusies sniega kupenās, zaigo brieža ragos vai iemirdzas svecītes liesmā?
25. un 26.decembrī no plkst. 16:00 līdz 21:00 aicinām Jūs uz Nacionālo botānisko dārzu, lai līdz ar tumsas iestāšanos svecīšu gaismā izietu sajūtu taku, kas vijas cauri rozārijam, skujkokiem un rododendriem, metot cilpu ap ošu un bārbeļu apstādījumiem virzienā uz oranžēriju. Tur, starp palmām un kaktusiem paslēpusies ziemeļblāzma!

Plkst. 19.00 rūķu "Čučumuižas" koncertuzvedums ar mūžam smaidīgo rūķu Krustmāmiņu un rūķi Taustiņu/ Botania Zināšanu zālē.


Atgādinām, ka katrs augs Nacionālajā botāniskajā dārzā ir vērtība, iespējams, pat vienīgais savas sugas vai šķirnes eksemplārs Latvijā, tāpēc kāpt kokos un bradāt pa dobēm nav atļauts!

Bērniem līdz 6.g.v. un cilvēkiem ar kustību traucējumiem ieeja bez maksas.

Uz tikšanos Sveču mežā!

Kā nokļūt?
Nacionālais botāniskais dārzs, Salaspilī, Miera ielā 1
Ar sabiedrisko transportu:
• Ar vilcienu jābrauc līdz pieturai „Salaspils” dzelzceļa satiksmes posmā Rīga – Daugavpils. Ieeja Nacionālajā botāniskajā dārzā atrodas tieši iepretī Salaspils dzelzceļa stacijai.
• Autobuss - ik pēc pusstundas kursē maršrutā Rīga (pietura „Zinātņu akadēmija”) – Salaspils (pietura „Salaspils dzelzceļa stacija”). Ieeja Nacionālajā botāniskajā dārzā atrodas tieši iepretī autobusa pieturai pie Salaspils dzelzceļa stacijas.
Ar autotransportu:
• Braucot pa šoseju Ulbroka – Ogre un Sauriešos nogriežoties uz Salaspili.
• Braucot pa šoseju Rīga – Daugavpils un nogriežoties uz Salaspili.

Pasākuma laikā dārzā darbosies divas ieejas, proti:
1. Tūrisma informācijas centrs pretī dzelzceļa stacijai Salaspils - ieeja tikai kājāmgājējiem.
2. Miera ielas vārti - iebraukšana ar autotransportu un bezmaksas autostāvvieta dārza teritorijā.

Lasīt aprakstu
Nav gaidāmo pasākumu