DAKTERA ČEHOVA LABORATORIJA

Antona Čehova stāsti
DAKTERA ČEHOVA LABORATORIJA
Skatītāju konsīlijs

Šajos stāstos nav varoņu. Vienkārši cilvēki, bez iedalījuma pozitīvos un negatīvos tēlos. Un īsas epizodes no viņu dzīves - ar skalpeli uzšķērsta cilvēka ikdiena un psihe.

Antons Čehovs - talantīgs satīriķis, ārsts pēc profesijas un aicinājuma, savos darbos ar meistarību attēloja Krievijas dzīvi 1880. gados, bet īstenībā - spēja diagnosticēt laika plūsmai nepakļautās vienības – cilvēka dabas raksturīgākās iezīmes.

„Daktera Čehova laboratorija” – nebijis eksperiments uz Daugavpils teātra skatuves, kurā, lai varētu pilnībā ļauties laikmetīgās mākslas pieredzei, skatītājiem šoreiz būs liegta iespēja ērti iekārtoties savos krēslos ar standartizēti priekšā novietoto skatuvi. Antona Čehova īsie stāsti „Ienaidnieki”, „Ļaunprātis”, „Laulātā draudzene”, „Aņuta” un daudzi citi tiks piedāvāti skatītāju konsīlijam dramatisko miniatūru veidā. Turklāt spēles laukums atradīsies skatītājiem apkārt, bet pašu skatītāju vietas būs kustīgi krēsli, tādējādi dodot iespēju paskatīties uz notiekošo 360 grādu amplitūdā.

Režisori: Oļegs Šapošņikovs, Alla Korovkina 
Scenogrāfe, kostīmu māksliniece: Inga Bermaka
Gaismu mākslinieks: Sergejs Vasiļjevs

Lomās: Jūlija Ļaha, Maija Korkliša, Jeļena Ņetjosina,Vadims Bogdanovs, Marģers Eglinskis, Viktors Jancevičs, Ritvars Gailums, Nikolajs Gedzjuns, Miroslavs Blakunovs, Vladislavs Vasiļjevs, Marks Šelutko, Zanda Mankopa

Pirmizrāde 2019. gada 24. maijā

 
Nav gaidāmo pasākumu