RA Events, SIA

Reģ. Nr.:
41203049203
PVN Nr.:
LV41203049203

FIA pasaules rallija čempionāta (WRC) debija Latvijā 2024. gada 18.-21. jūlijā


2024. gads atšķirs jaunu lapaspusi Latvijas autosporta vēstures grāmatā, kad 18.-21. jūlijā pirmo reizi Latvijā tiks sarīkots FIA pasaules rallija čempionāta (WRC) posms. Tik ilgi gaidītā WRC ierašanās Latvijā paredzēta vasaras vidū – rallija svētkiem notiekot vēl nepieredzētā četru dienu garumā un īpaši plašā Latvijas teritorijā – no Rīgas līdz Liepājai!

Tet Rally Latvia paredzamais norises grafiks

Diena, datums:    Ātrumposmu norises vietas:
•    Ceturtdiena, 18. jūlijs, Rīga, Biķernieku trase
•    Piektdiena, 19. jūlijs, Tukuma novads, Talsi un Talsu novads
•    Sestdiena, 20. jūlijs, Kuldīgas novads, Dienvidkurzemes novads un Liepāja
•    Svētdiena, 21. jūlijs, Dienvidkurzemes novads

Ieejas biļetes
Tet Rally Latvia apmeklētājiem paredzētas divu veidu ieejas biļetes – biļete visiem rallija ātrumposmiem (visas rallija norises dienas) un biļete vienas dienas visiem ātrumposmiem (atsevišķa ieejas biļete uz visiem ātrumposmiem kādā no norises dienām – ceturtdien, piektdien, sestdien un/vai svētdien.

TET Rally Latvia biļešu


Ieejas biļetes par īpašu cenu pieejamas junioriem, bet bērniem līdz 10 gadu vecumam (ieskaitot) tiek nodrošināta bezmaksas ieeja.
Latvijas pensionāriem, kā arī personām ar invaliditāti un viņu pavadošajām personām (pavadoņiem) – ar Latvijā izsniegtu apliecību tiek piedāvātas biļetes par samazinātu cenu (biļešu skaits ierobežots).

Der zināt

Lūdzam ņemt vērā rallija sacensību sarīkošanas specifiku, ātrumposmiem notiekot pa lauku un mežu ceļiem, kur ne vienmēr ir iespējams nodrošināt ērtu piekļuvi.
Gan bērniem un junioriem, gan pensionāriem un invalīdiem biļešu maiņas punktos un / vai pie ieejas ātrumposmos būs jāuzrāda personu un / vai statusu apliecinošs dokuments. Drošības apsvērumu dēļ, personām, kuras pārvietojas ratiņkrēslā, ierašanās sacensību norises vietās paredzēta tikai kopā ar pavadoni.
Pirms ātrumposmu apmeklēšanas skatītājiem jāapmeklē biļešu maiņas punkts, kurā, uzrādot iegādāto biļeti, tiks izsniegta aproce, ar kuru piekļūt izveidotajiem skatpunktiem. Precīza informācija par biļešu maiņas punktu atrašanās vietām un to darba laikiem tiks publiskota sacensību oficiālajā interneta mājaslapā www.lvrally.com, kā arī sociālo tīklu kontos.
Autosports var būt bīstams! Neskatoties uz to, ka organizators veic visus iespējamos drošības un piesardzības pasākumus, autosportā var notikt neparedzami negadījumi. Apmeklētāji ir pilnībā atbildīgi par sevi un tiem ir jāvērtē, vai viņu drošība sacensību norises vietā nav apdraudēta. Apmeklētājiem ir pienākums ievērot sacensību personāla norādījumus.

Seko jaunumiem
Jaunumi un plašāka informācija par FIA pasaules rallija čempionāta posmu Tet Rally Latvia atrodama interneta mājaslapā www.lvrally.com, kā arī sociālajos tīklos X @LVRally, Facebook @LVRally, Instagram @lvrally un TikTok @thisrallyrocks.

Par WRC 2024. gada sezonu
1973. gadā pirmo reizi sarīkotā FIA pasaules rallija čempionāta (WRC) 2024. gada sezonas kalendārā iekļauti kopumā 13 posmi, kas no janvāra līdz pat novembrim aptvers četrus pasaules kontinentus – Eiropu, Āfriku, Dienvidameriku un Āziju. FIA pasaules rallija čempionāta 52. sezona sāksies ar ziemas rallijiem Montekarlo un Zviedrijā. Tad sekos došanās uz Keniju, pēc kuras sekos atgriešanās Eiropā – posmi Horvātijā, Portugālē, Itālijā un Polijā. WRC viesošanās Latvijā paredzēta 18.-21. jūlijā, čempionātam pēc tam dodoties uz Somiju un Grieķiju, kam sekos vizīte Čīlē un apvienotais Centrāleiropas rallijs. WRC 2024. gada sezonas noslēgums paredzēts Japānā.

 

 

 

 

Lasīt aprakstu
Nav gaidāmo pasākumu