Rikardions, SIA

Reģ. Nr.:
44103132336

        2019. gada rudenī Rikardions, Anna Dribas un Ainars Bumbieris dosies iespaidīgā koncertu tūrē. Koncerti sāksies 6. septembrī un noslēgsies 5. oktobrī. Trīs panākumiem bagāti latviešu jaunie vieglās mūzikas mākslinieki ir apvienojušies, lai sniegtu pavisam jaunas emocijas saviem klausītājiem. Rikardions, Anna Dribas un Ainars Bumbieris ir temperamentīgi, centīgi, talantīgi, ar muzikālo šarmu apveltīti mākslinieki. Katrs no māksliniekiem ir ar savu veiksmes stāstu, ar savu muzikālo ceļu, ar savām oriģināldziesmām un ar savu iegūto atzinību no klausītājiem.

        Rudens ir pārmaiņu laiks gan dabā, gan mūsu sirdīs. Dzeltenās un sarkanās lapas, lidojošie putnu kāši, ķirbji, pīlādži, mazie skolnieki ar lielajām mugursomām, neaprakstāms miers pēc vasaras brīnišķīgajām emocijām un visam šim paralēli būs skaisti koncerti rudenīgā noskaņā. Koncertu tūres nosaukums ir „Starp vasaru un ziemu”. Kopā paredzēti 10 koncerti visā Latvijā:

6.9 -  Madonas Pilsētas Kultūras nams;

7.9 -   Cēsīs, Cata Kultūras Nams;

13.9 - Alūksnes Kultūras centrs;

14.9 - Bauskas Kultūras centrs;

20.9 - Rīgā, VEF Kultūras pils;

21.9 - Liepājas Latviešu Biedrības nams;

27.9 - Kuldīgas Kultūras centrs;

28.9 - Talsu Tautas Nams;

4.10 - Smiltenes Pilsētas Kultūras centrs;

5.10 - Jelgavas Kultūras nams.

        Koncertos skanēs rudenīgas dziesmas, jaunākās mūsu radītās kompozīcijas un, protams, Jūsu iemīlētās, mūsu visskaistākās dziesmas. Par koncerta pavadošo, instrumentālo, dzīvo sastāvu rūpēsies meistarīgais pianists Anatolijs Livča. Koncerta ilgums būs aptuveni 2 stundas ar starpbrīdi 15 minūtes. Visu koncertu sākuma laiks būs 19:00. Biļetes var iegādāties biļešu paradīzes kasēs.

        Visi mīļi gaidīti uz koncertiem!

       Cieņā,

       Rikardions

 
Nav gaidāmo pasākumu