Teātra festivāls Nr.3

No 5. līdz 8. jūnijam Daugavpilī notiks “Teātra festivāls Nr.3”, kurš kalpo kā platforma, kur satikties - festivāla organizētājiem, iesaistītajiem māksliniekiem un festivāla izrāžu apmeklētājiem. Festivāla programmu veidos izrādes, kas izceļas gan ar neierastu formu, gan šodienas cilvēkam aktuālu un vajadzīgu saturu, kā arī sarunas ar skatītājiem un profesionāļu tikšanās.

“Teātra festivāls Nr.3” tapis, sadarbojoties Dirty Deal Teatro, Ģertrūdes ielas teātrim, Latvijas Leļļu teātrim un Daugavpils teātrim. ?Festivāla veidotājus vieno pārliecība, ka laikā, kad sabiedrību šķeļ gan ekonomiski, gan politiski satricinājumi, teātris ir īstā vieta, kur satikties citam ar citu, ieklausīties daudzbalsībā un kopā iztēloties labāku nākotni.

Festivāla fokusā ir pārmaiņas – gan iekšējās, gan ārējās. Simbolisks ir arī šīgada festivāla sauklis – “Latgale ir tuvu”, kurš aicina veicināt pārmaiņas šī reģiona uztverē. Šis sauklis atgādina ne tikai festivāla viesiem, bet arī pašas Latgales iedzīvotājiem par to, ka Latgale nav kāda neaizsniedzama un nesasniedzama vieta Latvijas vai Eiropas kontekstā. Tā ir tuvu, tepat, “viena spārna vēziena attālumā” jeb rokas stiepiena attālumā, ir tikai jāgrib sadoties rokās.

Lasīt aprakstu

Ieteikt