FESTIVĀLS KNIFS?

“Piešķil vasarai knifu!” – ar šādu saukli sevi piesaka jauns festivāls, kura idejas autors ir mūziķis Igo. Vasaras pilnbriedā 1. un 2. jūlijā baušķenieki un pilsētas viesi tiek ielūgti baudīt pārbaudītas muzikālās vērtības uz divām skatuvēm vērienīgā festivālā “Knifs?” Bauskas Pilskalna parka estrādē.

Divu dienu vasaras festivālā Bauskas pilskalna parka estrādē tā apmeklētājus iekustinās dažādu stilu mūzikas ritmi: no liriskām un smeldzīgām blūza melodijām, virtuozi atskaņotām džeza pērlēm un etno skaņām līdz pat aizraujošiem roka meistarstiķiem, viesiem piedāvājot plašu, izmeklētu programmu visprasīgākajiem mūzikas baudītājiem.

Vasaras festivālā kopā būšanas prieku brīvdabas koncertos uz “Knifs”? skatuves radīs atzīti talanti ar spēcīgu skatuves harismu - roka grandi ar nemainīgu vērtību grupa Līvi”, populārās dažādu mūzikas žanru grupas “Big Al & The Jokers”, “Dakota”, “Ducele”, ”Inokentijs Mārpls”, kā arī “The Hobos & Ralfs Eilands” un daudzi citi.

Īpašus muzikālus pārsteigumus apmeklētājiem pēc pusnakts sagādās kluba “u.t.t.” mūziķu pamatsastāvs – Juris Kristons, Egons Kronbergs, Mārtiņš Burkevics un Vilnis Krieviņš, pēc vislabākajām tradīcijām izklaidējot dziedāt un dejot gribošos festivāla baudītājus.

Ģitāras mūzikas gardēžiem Aivara Hermaņa, Vjačeslava Mitrohina un Mārča Auziņa vārdi ir kā garants augsti profesionālām un daudzveidīgām, niansētām programmām, kas katru reizi ir atšķirīgas, piemērojoties videi un auditorijai. 

“Katrīna Gupalo un Smukais Lībietis” būs emocionāli piesātināts koncerts, kurā savijas pasaulē iemīļotas dziesmas ar mūziķu - dziedātājas un pianistes Katrīnas Gupalo, meistarīgo ģitāristu Riharda Lībieša un Ginta Smukā pašu oriģinālkompozīcijām.

Šogad festivāla uzmanības centrā ir ģitāra – vērīgs skatītājs logotipā saskatīs gan nosacītas stīgas, gan ģitāras korpusu, kā arī pats notikuma nosaukums ir radies no mūziķu bieži lietota vārda “knifs”.

Festivāls “Knifs?” – pārbaudītas muzikālās vērtības visprasīgākajiem mūzikas baudītājiem!

Festivāla mākslinieki: ŌJĀ Trio, Pētersons band, Ducele, Klaidonis, Big Al & The Jokers, Dakota un draugi, Katrīna Dimanta un KD orķestris, Tarkšķu mandolīnisti, Audiokvartāls, Eazy riders, Ilona Birģele un Armands Alksnis koncertā “Ģitāra un ērģeles”, Big Friday, Aivars Hermanis un Aija Vītoliņa, Mārcis Auziņš, Vjacheslav Mitrokhin & Friends Orchestra, Katrīna Gupalo un Smukais Lībietis, Inokentijs Mārpls, Laime Pilnīga, Līvi, The Hobos & Ralfs Eilands, Igo, Grupa “Noslēpums”, Muuna, Baiba Ērgle, Ilona Balode un Valērijs Cīrulis, Zig Zag, Piparmētra, Edgars Kārkliņš, Intars Zommers, Lavrix blues band, Muzikālā nakts kopā ar kluba “u.t.t.” ansambli un dziedātājiem Igo u.c.

Lasīt aprakstu

Ieteikt