Festivāls Bauska TASTE 2022

Ceturtais mūzikas festivāls “Bauska TASTE 2022” uz kopīgu satikšanos Bauskas Pilskalna parka estrādē šoreiz aicina 5. un 6. augustā.

Šogad gleznaino Bauskas Pilskalna parku pieskandinās tādi Eiropā un Latvijā atzīti mākslinieki kā Daddy Was A Milkman, Instrumenti, Intars Busulis & Abonementa orķestris, Citi Zēni, Jumprava, Arstarulsmirus, Aija Andrejeva un Very Cool People, Laika Suns, Būu, Pienvedēja Piedzīvojumi, MARTA, Chris Noah, Patrisha, Raum un citi.

Divu dienu garumā starp trijām upēm un festivāla debesīm satiksies laiki, cilvēki un atmiņu stāsti. Ikviens apmeklētājs aicināts piedzīvot elpu aizraujošus notikumus un nesteidzīgas atpūtas mirkļus – baudīt muzikālus priekšnesumus, izmēģināt spēkus aktīvās atpūtas nodarbēs, pavadīt dienu ar ģimeni, saposties vietējo ražotāju darinājumos “Tasterādē”, laiski zvilnēt šūpuļkrēslā, notvert labāko fotomirkli vējā plandošu lenšu ielokā, dejot vienatnē, ar seniem draugiem vai ļauties jaunu draudzību vilinājumam. To visu un vēl vairāk satiec festivālā ar savu īpašo maģiju – “Bauska TASTE”!

Plašāku informāciju meklējiet festivāla mājaslapā www.taste.bauska.lv!

 

Ieteikt