PROFESIONĀĻU MEISTARKLASES IZAUGSMEI

Viss, kas tev jāzina, lai gūtu panākumus sev izvēlētajā profesijā! Izglītojošs video materiāls pašizaugsmei.

VOKĀLS, MŪZIKAS PRODUCĒŠANA, SKATUVES STILA KULTŪRA - Ieva Kerevica, Kaspars Ansons, Kaspars Blūms-Blūmanis (Kašers).

AKTIERMEISTARĪBA, REŽIJA, SKATUVES RUNA, PERSONĪBA - Rēzija Kalniņa, Baiba Sipeniece-Gavare, Dita Torstere-Stepīte.

MŪZIKAS MENEDŽMENTS, PASĀKUMU ORGANIZĒŠANA, IZKLAIDES INDUSTRIJAS VADĪBA UN PRODUCĒŠANA - Guna Zučika, Ģirts Majors, Aivars Hermanis.

Programmas izklāsts pieejams katras attiecīgās lekcijas aprakstā.

 

Kam ir jāpiemīt, kas ir jāzina, lai spētu sevi pierādīt un konkurēt izvēlētajā profesijā? Atbildes uz šiem jautājumiem sniegs radošās industrijas profesionāļi, kuri dalīsies savās zināšanās un praktiskos piemēros, kas balstīti uz katra paša pieredzi.

Fundamentāla «esence» par tev svarīgāko.

Meistarklases vadīs: dziedātāja Ieva Kerēvica, aktrise Rēzija Kalniņa, televīzijas un radio raidījumu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare, “Carnival Youth” un Chris Noah menedžmenta vadītāja un oficiālā Sony Music mūzikas ierakstu kompānijas pārstāve Latvijā Guna Zučika, festivāla «Positivus» organizators Ģirts Majors, tērpu mākslinieks Kaspars Blūms-Blūmanis, mūziķis Aivars Hermanis, režisore Dita Torstere-Stepīte un mūzikas producents Kaspars Ansons.

Projekta mērķis ir veicināt māksliniecisko spēju attīstību, dodot iespēju jaunajiem talantiem gūt zināšanas, kā arī praktiskus padomus no profesionāliem un atzītiem vokālajiem pedagogiem, režisoriem, producentiem, mūziķiem, aktieriem, komponistiem un citiem radošās izklaides industrijas profesionāļiem.

 

IEDVESMOT, AIZRAUT UN IEDROŠINĀT!

Projekta virsuzdevums ir aicināt paplašināt apvāršņus un likt domāt plašāk un redzēt tālāk. Piedalīšanās projektā ikvienam dalībniekam ir solis ceļā uz tālākiem sasniegumiem; tā ir iespēja gūt jaunas zināšanas un pieredzi no radošās industrijas profesionāļiem. 

Praktiski padomi, vērtīgas zināšanas, ieteikumi, pieredze, iedvesmojoši stāsti un iedrošinājums jauniem sasniegumiem un izaicinājumiem – bez vecuma ierobežojuma!

«Meistarklase izaugsmei – ne vien profesionāli, bet arī emocionāli sevi bagātinot ar jaunām zināšanām, pieredzi, izraujoties no ikdienas, esot pavisam citā pasaulē. Ikvienam būs iespēja saprast, kas ir tas, kas patiesi aizrauj un uzrunā, kur un kā katrs var realizēt savu radošo potenciālu,» aicina projekta idejas autori.

 

Profesionāļu meistarklašu cenas:

- viena lekcija – 20 EUR;
- pilnais 9 lekciju kurss – 120 EUR.

Vienas lekcijas ilgums 1-1,5 h.

Iegādājoties biļeti, saņemsiet pieejas saiti un kodu, ar kuru varēsiet noskatīties meistarklašu lekcijas no jebkuras vietas pasaulē. Kodu vienlaicīgi iespējams izmantot tikai vienā viedierīcē.

*Lekcija – meistarklase iepriekš sagatavotā video formātā. 

 

Ieteikt