Inese Galante / Ziemassvētku Prelūdija

Ziemassvētku prelūdija

Ziemassvētki – tas ir maģisks laiks, kad gribas dalīties priekā un sirsnībā ar draugiem. Svētku ieskandināšanai Ineses Galantes fonds sarūpējis īpašu muzikālo dāvanu – koncertu Ziemassvētku prelūdija 16. decembrī plkst. 19.00 Rīgas Domā.

Koncertā klausītājus gaida tikšanās gan ar iemīļotiem māksliniekiem – Inesi Galanti, viņas ilggadējiem skatuves partneriem un draugiem, gan ar jaunajām zvaigznēm, kas ievērojamu atzinību guvušas arī ārpus Latvijas. Skaistākos pasaules klasiskās mūzikas skaņdarbus atskaņos kontrtenors Sergejs Jēgers – viens no spilgtākajiem baroka mūzikas interpretiem Latvijā, izcils ērģelnieks un komponists Aivars Kalējs, kurš koncertējis arī tādās tālajās zemēs kā Austrālijā, ASV un Kanādā un vairākas reizes uzstājās ar solokoncertu Parīzes Dievmātes Katedrālē, kas ir liels gods katram mūziķim, un pianists Andrejs Osokins – prestižu starptautisko konkursu laureāts, kurš saņēmis plašas publikas simpātijas arī Vācijā. Saskaņā ar vienu no Ineses Galantes fonda galvenajiem mērķiem – veicināt talantīgu jauno mākslinieku izaugsmi – koncertos piedalīsies arī jaunākās paaudzes pārstāvji. Rīgas Domā koncertēs konkursa Ineses Galantes talanti uzvarētāji. Par īpašu Ziemassvētku gaisotni parūpēsies arī Jāzepa Mediņa Rīgas 1. mūzikas skolas zēnu koris diriģenta Romāna Vanaga vadībā.

Lai šajā pirms svētku laikā ikdienas steiga paliek aiz sliekšņa un sirdis atveras labestībai un mūzikas burvīgajām skaņām!

 
Nav gaidāmo pasākumu