Daniils Bulajevs, Andrejs Jegorovs, Vijoļminiatūru vakars

Pirmo reizi Madonā uzstāsies Latvijas jaunās paaudzes vijoļspēles virtuozs, vairākkārtējs starptautisko konkursu laureāts Daniils Bulajevs ar pianistu Andreju Jegorovu.
Daniils jau no 5 gadu vecuma uzstājies gan kā solists ar izciliem pasaules orķestriem, gan arī sniedzis solokoncertus. Tikko atgriezies no IV Ilona Fehér International Violin Competition ar Grand Prix un žūrijas specbalvu. Pēdējais gads Daniilam bijis īpaši panākumiem pilns - 2021.gadā ieguvis 1.vietu Windsorf Festival Interntaional Competition, nodibinājis savu kamerorķestri "Davinspiro Camerata", kā arī sniedzis neskaitāmi daudz koncertus gan kā solists, gan kamermūziķis Latvijā un ārvalstīs. 
Pianista Andreja Jegorova specialitāte ir vijoļspēle, bet abi ar Daniilu ilgus gadus kopā muzicējuši arī šādā sastavā, kad vijoles vietā tiek virtuozi un profesionāli spēlētas klavieres. Paralēli vijoļspēlei intensīvi apguvis klavierspēli pie izciliem pedagogiem. Vairākkārtējs Starptautisko konkursu laureāts klavierēs. Šajā gadā sniedza savu pirmo solo koncertu kā pianists ar krāšņu, tehniski sarežģītu programmu. Andrejs ir Daniila uzticamākais draugs ne tikai dzīvē, bet arī ir Daniila izveidotā kamerorķestra "Davinspiro Camerata" koncertmeistars. 
Šis duets ir unikāls ar savu ārkārtīgi lielo izsmalcinātību, spēcīgo enerģiju un lielo degsmi, kas skatītājus ierauj brīnišķīgā, elpu aizraujošā mūzikas pasaulē. 

Programmā skanēs S.Rahmaņinova, K.Sindinga, G.Kančelli, P.Šonfelda un A.Pjacollas miniatūras vijolei un klavierēm.

 
Nav gaidāmo pasākumu