Perpetuum Ritmico: TEMPĻU MŪZIKA Durbes pils pagalmā

Tukuma pilsētas Kultūras nams un Tukuma muzejs aicina uz koncertu “Tempļu mūzika”, kas norisināsies 1. jūlijā plkst. 19.00 Durbes pils pagalmā. 

(!) Informējam, ka vietas nav numurētas. Apmeklētājiem, baudot vasaras vakara koncertu, jāierodas ar saviem krēsliem un plediem.

2014. gadā dibinātais Perpetuum Ritmico ir vienīgais pastāvīgi koncertējošais sitaminstrumentu ansamblis Latvijā. Visi ansambļa mūziķi – Guntars Freibergs, Mikus Bāliņš, Elvijs Endelis un Ernests Mediņš – ir koncertējoši sitaminstrumentālisti, kas savu meistarību kaldinājuši kā Latvijā, tā ārzemēs. Savos priekšnesumos Perpetuum Ritmico izmanto ļoti dažādas stilistikās iezīmes, sākot no tautas mūzikas un dažādu populārās mūzikas stilu ietekmes, līdz pat avangardam. Būtisks te ir arīdzan ārkārtīgi plašais ieskandināto sitaminstrumentu klāsts, kas klausītājus ieved bezgalīgā skaņu, tembru un noskaņu pasaulē, kamdēļ katrs, kurš atvērts jauniem muzikāliem piedzīvojumiem, var tikt pārsteigts un aizrauts ceļojumā uz unikāliem skaņupasaules apvāršņiem. 

Koncerta programmā: S. Reich, A. Pert, U. Prauliņš,  E. Sejourne, A. Maskats, E. Mediņš.

Koncerts norisinās norišu cikla “Tiekamies Tukumā” ietvaros sadarbībā ar “Latvijas koncertiem”.

(!) Pasākuma laikā notiks fotografēšana un filmēšana. Iegūtie attēli var tikt ievietoti Tukuma pilsētas Kultūras nama, norišu cikla "Tiekamies Tukumā" un sadarbības partneru mājas lapās internetā vai sociālajos tīklos Facebook un Instagram. Apmeklējot pasākumu, jūs piekrītat noteikumiem savu attēlu un fotogrāfiju izmantošanai.

 
Nav gaidāmo pasākumu