Osokina Brīvības festivāls Ukrainai. Katrīna Gupalo un Andrejs Osokins. Nakts koncerts

Igo un Katrīnas Gupalo koncerts mākslinieka saslimšanas dēļ pārcelts uz 26. jūniju plkst. 21.00. Tā vietā piedāvājam skatītājiem iespēju svētdienas vakaru aizvadīt radošā tandēma Katrīnas Gupalo un Andreja Osokina romantiskajā nakts koncertā ar latviešu un pasaules mūzikas dārgakmeņiem.

Biļetes, kas iegādātās uz 5. jūnija Igo un Katrīnas Gupalo koncertu, ir derīgas, apmeklējot Katrīnas Gupalo un Andreja Osokina koncertu, taču, ja Jūs vēlaties apmeklēt tieši IGO un Katrīnas koncertu, sūtiet biļešu pirkuma numuru uz [email protected] un Jums tiks atmaksāta nauda, lai varat iegādāties biļetes uz pārcelto koncertu.

 

Visi festivāla laikā gūtie ieņēmumi no biļešu tirdzniecības sadarbībā ar “Biļešu paradīze” un fondu Ziedot.lv tiks ziedoti Ukrainas cilvēku atbalstam. 

Šis ir jau trešais pianista Andreja Osokina Brīvības festivāls, kas šogad, reaģējot uz Krievijas militāro agresiju, veltīts Ukrainai. 

Izsludināti deviņi festivāla koncerti, kas no 25. maija līdz 8. jūnijam norisināsies Melngalvju namā, Hanzas peronā, Klavieru salonā @152 un Anglikāņu baznīcā. Festivāls pulcēs dažādus Latvijā un pasaulē atzītus mūziķus un aktierus, kuru vidū ir Dita Lūriņa, Čulpana Hamatova, Ģirts Krūmiņš, Igo, Georgijs Osokins, Ralfs Eilands, Raimonds Tiguls, Žoržs Siksna, Katrīna Dimanta, Roberto Meloni, Katrīna Gupalo, pats Andrejs Osokins un daudzi citi, kā arī mūziķi un aktieri no Ukrainas, kuri Latvijā raduši patvērumu no kara šausmām. 

Biļešu iegādei uz festivāla koncertiem netiek piemērota interneta sistēmas lietošanas maksa.

Informācija par visiem festivāla koncertiem pieejama šeit: https://www.bilesuparadize.lv/lv/custompage/3074

 

Pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts. Iegādājoties biļeti uz pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un filmēts un ka viņa attēls var tikt izmantots video materiālos, fotogrāfijās vai citos audiovizuālos darbos un publicitātes materiālos.

 
Nav gaidāmo pasākumu