Muzikālā pasaka KAĶPĒDIŅU SKOLA. LNSO Vasarnīca 2021

Bērni vecumā līdz 12 gadu vecumam drīkst apmeklēt pasākumus kopā ar pavadoni, kuram ir derīgs Covid-19 sertifikāts (pārslimojis, vakcinējies vai ar negatīvu testa rezultātu), apmeklētāji virs 12 gadu vecuma nāk ar derīgu sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte). Bērniem līdz 12 g.v. testu veikt nav nepieciešams.

Esam parūpējušies par apmeklētājiem vecumā no 12 līdz 18 gadiem - uz vietas pieejamie ātrie antigēna testi (ar darbības laiku 6 stundas) būs BEZ MAKSAS! Ātro testēšanu veiks laboratorijas BIOR izbraukuma komanda GORĀ divas stundas pirms koncerta sākuma. Testa rezultāta iegūšana un reģistrācija aizņem vismaz 30 minūtes, tādēļ testēšana tiks pārtraukta pusstundu pirms izrādes sākuma.

Attiecīgi aicinām ierasties uz pasākumu laicīgi, it īpaši laicīgi, ja izmantosiet iespēju veikt testu GORĀ. 

------------------------------------------------------------------------------

 
Aktieris: Artūrs PUTNIŅŠ
Mūziķi: Kaspars MAJORS, Arvīds ZVAGULIS, Oskars BOKANOVS, Edgars SAKSONS
Režisors: Edgars NIKLASONS
 

Par literāro pamatu aizgūstot Herberta Dorbes pasaku “Tas notika Kaķpēdiņu bulvārī”, nebēdnīgā piedzīvojumā pa Kaķpēdiņu skolas gaiteņiem mazākos festivāla “Vasarnīca” klausītājus vedīs aktieris Artūrs Putniņš un LNSO mūziķi.

Iesakām bērniem no 5 gadu vecuma.

------------------------------------------------------------------------------

Uz šo koncertu gaidām apmeklētājus, kuri ir izslimojuši, vakcinējušies vai testēti!

Ienākšana koncertā ar derīgu digitālo Covid-19 sertifikātu un personu apliecinošu dokumentu, kas parāda, ka persona ir:

vakcinējusies pret Covid-19 (apliecina, ka ir pagājušas četrpadsmit dienas pēc pilna
vakcinācijas kursa (“Pfizer- BioNTech”, “Moderna” un “Janssen” vakcīna) vai ir pagājušas no divdesmit divām līdz deviņdesmit dienām pēc vakcīnas "Vaxzevria" (AstraZeneca) pirmās devas saņemšanas un uzreiz pēc "Vaxzevria" otrās devas saņemšanas);
pēdējā pusgada laikā ir pārslimojusi Covid-19;
pēdējo 48 stundu laikā ir veikusi Covid-19 testu un tā rezultāts ir negatīvs;
pēdējo 6 stundu laikā ir veikusi Covid-19 ātro antigēna testu un tā rezultāts ir negatīvs;
pasākumus kopā ar vecākiem varēs apmeklēt arī bērni līdz 12 gadu vecumam, kas nav vakcinēti, pārslimojuši, un kuriem nebūs jāveic Covid-19 tests.
 
Lūgums pirms pasākuma apmeklējuma pārliecināties, ka Jūsu Covid-19 sertifikāts ir derīgs, pretējā gadījumā pasākuma apmeklēšana būs liegta. Digitālo Covid-19 sertifikātu var iegūt https://covid19sertifikats.lv/. QR kodam ir jābūt digitālam vai papīra formātā.

 
Nav gaidāmo pasākumu