Mīlestības dārzs ir aizaudzis / Kristapa Vanadziņa trio

18. jūnijā plkst. 19:00 Mūzikas nama "Daile" izskanēs džeza mūzikas koncerts, kurā Kristapa Vanadziņa trio prezentēs trio jauno vinila plati “Mīlestības dārzs ir aizaudzis” .

Koncertā skanēs Kristapa Vanadziņa oriģināldarbi, kas tapuši vairāku gadu garumā. Jaunās koncertprogrammas vinila plate "The Love Garden has Overgrown" ("Mīlestības dārzs ir aizaudzis") izdota neatkarīgās džeza un improvizētās mūzikas izdevniecības "Jersika Records" paspārnē.

Vakara gaitā plānots izrādīt jauno dokumentālo filmu par trio ierakstu un trio dzīvi, kur piedalijušies, gan leģendāri inženieri, gan aktieri, kā Uldis Dumpis u.c

 

Kristapa Vanadziņa trio sastāvā muzicē vieni no mūslaiku Latvijas spilgtākajiem džeza mūzikas pārstāvjiem – komponists un pianists Kristaps Vanadziņš, sitaminstrumentālists Rūdolfs Dankfelds un kontrabasists Jānis Rubiks.

Mūziķu paustās filozofijas trīs fundamentālie stūrakmeņi ir saspēle, kompozīcija un radīšana, kas kalpo par pamatu ansambļa individualitātei un kopējai idejai. Trio izceļas ar dzidru un niansētu skaņu, kas mijas ar tradicionālajiem saspēles paņēmieniem (swing, afro-influence) un Jaunās pasaules vēsmām (rubato, akadēmiskā un Skandināvu mūzika). Mūzikā atrodama gan kreolu, gan Āfrikas un vudū ietekme, kas tiek jaukta ar Eiropas impresionismu, skandināvu un mūziķu pašu izcelsmes vietas skanējumu un tradicionālo mūziku.

 
Nav gaidāmo pasākumu