Brīvības garša

Visītis, konītis, gandža, kandža, skābe, vinčiks, spaiss, dziriņa, zāle, džeks, vitamīns, tuļiks, sniedziņš, džoints, ampula, zaļais, brūnais, baltais, dzimtenīte, sēnes, ripas, markas, pivons, balzamiņš...

Izrāde „Brīvības garša” ir ironisku stāstu virkne par cilvēkiem, kuri visiem spēkiem mēģina izkrāsot savu ikdienu ar dažādām vielām un nebijušām sajūtām. Radošo komandu iedvesmojis pašu un līdzcilvēku pieredzētais - reālas, taču vienlaikus absurdas, paradoksālas un komiskas situācijas no dzīves.
Režisors Ģirts Šolis par izrādi stāsta: „Par apreibinošo vielu slikto ietekmi uz cilvēka psihi un veselību sabiedrībā tiek runāts daudz. Salīdzinoši mazāk dzirdamas pārdomas par šīs problēmas filozofisko pusi un motīviem. Varbūt lietošanas pamatā ir tikai dabiska vēlme - alkas pēc iekšējas brīvības? Ar šī darba palīdzību vēlamies skatītājiem sniegt iespēju ar zināmu devu humora, veselīgas kritikas un bez “pirksta kratīšanas” paskatīties pašiem uz sevi no malas.”
Izrāde veidota objektu teātra tehnikā.

Režisors, idejas autors: Ģirts Šolis
Scenogrāfe: Ieva Kauliņa
Gaismu mākslinieks: Lauris Johansons
Leļļu mākslinieki: Ieva Kauliņa, Gatis Legzdiņš, Ģirts Šolis

Spēlē:
Elizabete Skrastiņa
Matīss Budovskis
Mārtiņš Gailis
Agris Krapivņickis
Matīss Millers
Jēkabs Reinis
Māris Skrodis

Izrāde ir Latvijas Kultūras akadēmijas Dramatiskā teātra aktiera mākslas ar specializāciju leļļu teātrī studentu diplomdarbs.
Izrāde tapusi ar Rīgas domes atbalstu.

Izrādi iesakām apmeklēt no 16 gadu vecuma.

 
Nav gaidāmo pasākumu