Grupas Dakota neparastā svētku koncertprogramma LEDUS ZIEDS

Leģendārās grupas “DAKOTA” neparastā Ziemassvētku koncertprogramma
“LEDUS ZIEDS”

Sagaidot mīlestības, gaišuma un piedošanas laiku, leģendārā latviešu grupa “Dakota” vēlas iepriecināt savus klausītājus ar pilnīgi jaunu Ziemassvētku koncertprogrammu “LEDUS ZIEDS”.
Koncertprogrammā jūs redzēsiet grupu “Dakota” pavisam neierastā ampluā, šeit nebūs kovboju cepures un zābaki, nekūpēs cigāri un neskanēs “Kurtizāņu ugunskurs”, tai vietā šeit valdīs mīlestība un dvēseles siltums, jo katram no grupas dalībniekiem, tā pat kā koncerta apmeklētājiem, ir kāds ko mīlēt, kāds, kam nosūtīt gaišas domas, vai arī piedot kaut ko, kas, iespējams, sen jau zaudējis savu nozīmīgumu.
Koncertprogrammā ir iekļautas tādas grupas “Dakota” oriģināldziesmas kā: “Aizej tad, kad snigs”, “Ledus zieds”, “Paradīzes atslēga”, “Nekas nav nokavēts”, “Viss vēl būs”, “Mazliet cerību” u.c., gan arī pasaulē populāru Ziemassvētku dziesmu kaverversijas. Koncertprogrammu papildinās grupas “Dakota” līdera Edvīna Zariņa dzejoļi, kas daudziem koncertprogrammas apmeklētājiem būs īpašs pārsteigums.
Grupā „Dakota” muzicē: dziedātājs, ģitārists un dziesmu autors Edvīns Zariņš (balss, ģitāra), Raitis Keišs (balss, basģitāra), Ilvars Manfelds (sitamie instrumenti),  Artūrs Palkevičs (taustiņu instrumenti, piebalss), Vīgants Murelis (ģitāra), Aleksandrs Šlujevs (piebalss, mutes ermoņikas).

 

Iepriekšpārdošanā pirmo biļešu cena 7 EUR, tuvojoties pasākumam un pasākuma dienā 10 EUR.

 
Nav gaidāmo pasākumu