RAIMONDS PAULS un DAUMANTS KALNIŅŠ / TIKŠANĀS DAILĒ

“RAIMONDS PAULS un DAUMANTS KALNIŅS. TIKŠANĀS DAILĒ”.

Raimonds Pauls jau vairākas sezonas tika pārsteidzis Mūzikas nama Daile apmeklētājus ar jaunradītiem koncertiem un katru reizi citu mūziķu izpildījumā. “RAIMONDS PAULS un DAUMANTS KALNIŅS. TIKŠANĀS DAILĒ” programmu Maestro radījis solistam Daumantam Kalniņam, un, sadarbībā ar diriģentu un orķestra māksliniecisko vadītāju Kasparu Ādamsonu, koncertā skanēs stīgu kamerorķestris un mūziķu grupa Raimonda Macata vadībā ar Maestro Raimondu Paulu pie klavierēm.

Koncerta pirmajā daļā Maestro Raimonds Pauls un Daumants Kalniņš atskaņos jaunu dziesmu ciklu ar Ineses Zanderes vārdiem. Koncerta otrajā daļā skanēs Maestro un Daumanta Kalniņa veidota dziesmu izlase ar latviešu dzejnieku vārdiem, muzicēs stīgu kamerorķestris diriģenta Kaspara Ādamsona vadībā un pavadošo mūziķu sastāvs. Dziesmu izvēli koncertprogrammai raksturo Daumants Kalniņš: “Grūti ir izvēlēties, ja ir maz dziesmu, bet vēl grūtāk, ja ir daudz. Kā komponistam Raimondam Paulam. Šis koncerts ir īsts komandas darbs.”

Koncerts II daļās, 2 stundas un 40 minūtes ilgs.

Daumants Kalniņš - balss, oboja

Raimonds Pauls - klavieres

Raimonds Macats - taustiņinstrumenti

Oskars Sproģis - basa ģitāra

Artis Orubs - sitamie instrumenti

Stīgu kamerorķestris, 11 mūziķi Kaspara Ādamsona vadībā

Koncertprogrammas producents: Mūzikas nams Daile, Anda Zadovska, www.dailesnams.lv

Kontaktinformācija: [email protected]

Pirmatskaņojums - 2018. gada 13. novembrī Mūzikas namā Daile

Pasākuma laikā var tikt fotografēts un filmēts. Atrodoties pasākuma norises vietā, Jūs apliecināt, ka esat informēts/a un Jums nav iebildumu, ka tiekat iekļauts/a audio vizuāla materiāla izveidē par pasākumu.

 
Nav gaidāmo pasākumu