bet bet, Zigfrīds Muktupāvels un JMMS ZĒNU KORIS - PĒRĻU ZVEJNIEKS / TICOT, MĪLOT UN GAIDOT

Koncertā „PĒRĻU ZVEJNIEKS. TICOT, MĪLOT UN GAIDOT” uz skatuves satiksies divi šī gada jubilāri – grupa „bet bet”, kas šogad atzīmē savu 25 gadu pastāvēšanas jubileju, un Jāzepa Mediņa Rīgas 1.mūzikas skolas zēnu koris, kuram šogad aprit 35 gadi kopš tā dibināšanas, diriģenta Romāna Vanaga vadībā.
Ziemassvētku koncertā abi jubilāri izpildīs Raimonda Paula un Jāņa Petera dziesmu ciklu zēnu korim un solistam „Pērļu Zvejnieks”, kuru kādreiz izpildīja Emīla Dārziņa mūzikas skolas zēnu koris un tenors Jānis Sproģis. Šajā koncertā solists būs Zigfrīds Muktupāvels. Koncertā pirmo reizi „bet bet” un kora izpildījumā skanēs arī Helvija Stengrēvica un Jāņa Baltausa dziesma „Ticot, Mīlot un Gaidot”, kas ir kļuvusi par vienu no visiemīļotākajām Ziemassvētku dziesmām pēdējo desmitgažu laikā. Koris koncertā izpildīs arī Raimonda Paula dziesmu ciklu zēnu korim ar Aspazijas dzeju un „bet bet” savas visu laiku skaistākās balādes.
Abu kolektīvu sadarbība sākās 1998.gada Ziemassvētkos, kad tika izveidota programma „Kāda Burvīga Nakts”, kuras ieraksts joprojām ir viens no klausītākajiem Ziemassvētku laikā.
Arī „PĒRĻU ZVEJNIEKS. TICOT, MĪLOT UN GAIDOT” tiks ierakstīts CD, kas būs pieejami koncertos.
Koncertprogramma II daļās.


Koncertprogrammas producents:
Mūzikas nams Daile, Anda Zadovska, e-pasts: [email protected]
Uz visiem pasākumiem (arī bērnu) biļetes jāiegādājas katram skatītājam neatkarīgi no vecuma!
Uz vakara koncertiem, kas paredzēti pieaugušo auditorijai, bērni līdz 7 gadu vecumam netiek ielaisti!

 
Nav gaidāmo pasākumu