Tālu skan, biedrība

Reģ. Nr.:
50008206611

Vairāk par elektroniskās mūzikas nometnes  “Baltic Trail” aktivitātēm: baltictrail.eu vai facebook.com/baltictrail/

Eksperimentālās elektroniskās mūzikas producenti, instrumentālisti un vokālisti no trim Baltijas valstīm, kā arī vizuālo mediju mākslinieces no Horvātijas un Norvēģijas no 20. līdz 27. septembrim tiksies nometnē “Baltic Trail”. Nedēļas laikā 12 dalībnieki radīs vismaz četrus sadarbības projektus, plašākai publikai pirmatskaņojot nometnē radītās audiovizuālās koncertprogrammas, kā arī sniedzot solo priekšnesumus.

Starp nometnes dalībniekiem būs tādi mākslinieki kā Evija Vēbere, MNTHA, Demaui, Jack Valery un Multilux no Latvijas, kā arī ELLIP, Theodore Parker no Igaunijas un Distorted Noise Architect, Fume, Karkasas, Morning un Ruta MUR no Lietuvas.

Līdzās nometnes rezultātu pasākumiem pirmo reizi Latvijā notiks arī imersīvās skaņas koncerts, un nometnes noslēgumā – elektroniskās mūzikas nakts sadarbībā ar Liepājas Mākslas forumu.

“Baltic Trail” organizē “Dirty Deal Audio” sadarbībā ar Lietuvas Mūzikas akadēmijas Mūzikas inovāciju centru, Liepājas universitātes Mākslas pētījumu laboratoriju (MPLab) un projektu “Future DiverCities – Radošums pilsētvides kontekstā". Projektu līdzfinansē: Liepājas Kultūras pārvalde, Eiropas Savienības programma “Radošā Eiropa” un Valsts Kultūrkapitāla fonds. Tehniskais atbalsts: 3S un TStudio

“Dirty Deal Audio” kā sabiedriska iniciatīva ar nosaukumu "Tālu skan" radās 2011. gadā, apvienojoties mūziķiem, menedžeriem un nozares entuziastiem. Biedrība ir mērķtiecīgi realizējusi dažādu žanru mūzikas ierakstu izdošanu, koncertu, meistarklašu, pieredzes apmaiņas braucienu, diskusiju un citu izglītojošu pasākumu organizēšanu, veicot Latvijas eksperimentālās elektroniskās mūzikas vēstniecības funkciju. 

Lasīt aprakstu
Nav gaidāmo pasākumu