Biohacking 2020 - HEALTH PERFORMANCE SUMMIT 2020

Jau trešo gadu mēs rīkojam lielāko Baltijas apjoma Biohacking Veselības veicināšanas konferenci! Tā ir konference, kur katrs dalībnieks var iegūt pamatzināšanas par svarīgākajām dzīves jomām, lai justos laimīgs, enerģisks un vesels. Tas ir miegs, prāts, ķermenis un kustības, vides ietekme, stress, uzturs un daudzas citas jomas, kas palīdz uzlabot savu veselību un dzīves līmeni!

Biohacking ir jauna, mūsdienu cilvēkiem piemērota kustība sava fizioloģiskā, garīgā un mentālā potenciāla uzlabošanai. Tā ir sistēmiska domāšana caur dabas, tehnoloģiju un zinātnes prizmu, ar mērķi uzabot savu fizioloģiju, lai Tu būtu produktīvāks, enerģiskāks, veselāks un laimīgāks!
Veselīga dzīvesveida jomā pasaulē un tagad arī Latvijā sevi aizvien aktīvāk piesaka biohakeri, sākot no augsta līmeņa speciālistiem un ekspertiem gan lielos, gan mazos uzņēmumos, līdz ikvienam kvalitatīvas dzīves entuziastam, kas šo dzīvesstilu ievieš savā ikdienā.

Kāds vēlas uzlabot smadzeņu darbību caur miegu, kāds - uzlabot savu fizisko formu, vēl kāds vēlas kļūt enerģiskāks, produktīvāks savā profesionālajā karjerā. Mums katram ir savi mērķi, tieši tādēļ šī ir iespēja smelties iedvesmu, pieredzi un sākt uzlauzt savas labsajūtas kodu! Health Perfrmance Summit 2020 ir instrumentu kaste, kas to visu ļauj sasniegt.

Mūsu mācību mērķis ir pirmais lielais solis cilvēkam uz pārmaiņām, kur smelties sistemātiskas zināšanas no jomas ekspertiem, zinātniekiem, ārstiem un biohackeriem par būtiskāko, kā funkcionē mūsu ķermenis. Tā ir biohakeru instrumentu kastes publiska prezentēšana, tikai šoreiz jaunā formātā, apvienojot lekcijas, meistarklases, izklaidi un aptūtu vienā lielā divu dienu notikumā!

Šajā konferencē būs iespēja sastapt gudrus un līdzīgi domājošus cilvēkus, kuri Tev varēs pastāstīt, kādiem soļiem būtiski uzlabot savu veselības stāvokli, veiktspēju, mērķu izpildi, labsajūtu un kopējo dzīves līmeni! Gan pasaules līmeņa, gan vietējie eksperti dalīsies ar savām zināšanām un pieredzes stāstiem, lai ikvienam būtu iespēja uzzināt, kā sasniegt labāko sevis versiju!

Konferences mērķis ir mācīties, atrast līdzīgi domājošos un dalīties savos līdzšinējos panākumos un izaicinājumos!


Vairāk par saviem ieguvumiem un pasākuma norisi uzzini šeit - https://www.biohacking.lv/

Ieteikt