RĪGA JŪRMALA mūzikas festivāls

Ieteikt

Mūzikas festivāls RĪGA JŪRMALA

No 27. februāra visās “Biļešu Paradīzes” kasēs un interneta veikalā www.bilesuparadize.lv var iegādāties biļetes uz jaunā pasaules līmeņa simfonisko orķestru festivāla RĪGA JŪRMALA (RJMF2019) koncertiem. 

RJMF2019 ietvaros četras nedēļas nogales Latvijā muzicēs tādi orķestri un pasaulslaveni diriģenti kā Bavārijas Radio simfoniskais orķestris un Suzanna Melki (19. un 21.07.), Izraēlas filharmonijas orķestris un Zubins Meta (24. un 25.08.), Londonas simfoniskais orķestris un Džanandrea Noseda (30. un 31.08.) un Krievijas Nacionālais orķestris un Mihails Pļetņovs (18.08.). Atskaņos solo, kā arī sniegs solokoncertus daudzas akadēmiskās izpildītājmākslas zvaigznes – pianisti Rūdolfs Buhbinders (20.07. un 21.07.), Marejs Peraija (24.07.), Juidzja Vana (25.08.) un Sondžins Čo (30.08.), vijolnieks Julians Rahlins (19.07.) un Vadims Repins (31.08.), čellists Miša Maiskis (16.08.), tenors Jozefs Kaleja (17.08.). Dienas koncertus sniegs jaunie talanti, kuru sasniegumu kontā ir uzvaras prestižos starptautiskos koncertus un dažādu organizāciju nominācijas “Gada jaunais mūziķis” – pianisti Jans Ļiseckis (23.08.), Liks Debargs (01.09.), Deniss Kožuhins (24.08.), Luks Ģenušs (20.07.) un Mārtins Džeims Bārtlets (21.07.), čellists Edgars Moro (01.09.), vijolniece Aleksandra Konunova (25.07.), baritons Bendžamins Apls (18.08.), soprāns Dzjina Fana (30.08.), ģitārists MILOŠ (17.08.).

“Fonda “Rīgas Jūrmalas mūzikas festivāls” (RJMF) darbības mērķis ir veidot klasiskās mūzikas notikumus, kas popularizēs Latviju pasaulē kā nozīmīgu klasiskās mūzikas tūrisma galamērķi Ziemeļeiropā. Pēc valsts simtgades bagātīgā muzikālā piedāvājuma jaunais festivāls turpinās augsta līmeņa viesmākslinieku koncertu tradīcijas - četras nedēļas nogales Latvijā izskanēs pasaules līmeņa orķestru koncerti ar leģendāriem diriģentiem un izciliem solistiem, kā arī solokoncerti un jauno, nākotnes zvaigžņu īpašie rīta koncerti. Latvijai un reģionam šis ir jauns, nepieredzēts festivāla koncepts,” stāsta mūzikas festivāla RĪGA JŪRMALA izpilddirektore Zane Čulkstēna.
 
RJMF2019 organizatori ir pārliecināti par nepieciešamību nodrošināt pasākumu pieejamību iespējami plašai  auditorijai – biļešu cenas uz koncertiem ir sākot no EUR 10 uz jauno talantu koncertiem Dzintaru koncertzāles Mazajā zālē un Lielajā Ģildē, sākot no EUR 15 uz koncertiem Dzintaru koncertzālē un sākot no EUR 20 uz Bavārijas Radio simfoniskā orķestra koncertiem Latvijas Nacionālajā operā. Pensionāriem, studentiem un akadēmisko mūzikas iestāžu pārstāvjiem biļešu cenām tiks piemērotas īpašas atlaides.

Mūzikas festivāla RĪGA JŪRMALA ietvaros festivāla apmeklētājiem tiek piedāvāta iespēja iegādāties nedēļas nogales abonementus (piemēram, iegādājoties abonementu uz koncertiem no 19. līdz 21. jūlijam, varēs apmeklēt abus Bavārijas Radio simfoniskā orķestra un Suzanna Melki koncertus, vijolnieka Juliana Rahlina un pianista Rūdolfa Būhbindera koncertu, kā arī divus solokoncertus - Lukasa Ģeņuša un Martina Džeimsa Bartleta koncertus). Abonementa ietvaros viesi koncertu starpbrīžos tiks aicināti uz šampanieša glāzi īpašajā viesu zonā, kā arī tiem būs iespēja tikties sarunās ar festivāla māksliniekiem. Abonementus var iegādāties uz fiksētām sēdvietām divās cenu kategorijās: EUR 350 (premium) un EUR 150 (pamata)

Festivāla programma un vairāk informācijas par festivāla norisi ir pieejama RJMF2019 mājas lapā  www.riga-jurmala.com.

No 19. jūlija līdz 1. septembrim Rīgā un Jūrmalā viesosies vadošie pasaules simfoniskie orķestri un diriģenti, būs iespēja klausīties simfoniskās, kamermūzikas un solokoncertus, kā arī iepazīt akadēmiskās mūzikas izpildītājmākslas zvaigznes un jaunos talantus. RJMF2019 mākslinieciskās koncepcijas autori ir Verbjē mūzikas festivāla dibinātājs un vadītājs Martins Engstēms un producents Migels Estebans. RJMF2019 rīko fonds “Rīgas Jūrmalas mūzikas festivāls”, kura darbības mērķis ir veidot klasiskās mūzikas notikumus, kas popularizē Latviju pasaulē kā nozīmīgu klasiskās mūzikas tūrisma galamērķi Ziemeļeiropā

 

Музыкальный фестиваль RĪGA JŪRMALA

(19.07.-1.09.2019.)

С 19 июля по 1 сентября в Риге и Юрмале гостят ведущие мировые симфонические оркестры и дирижеры – а значит, будет возможность послушать концерты симфонической, камерной музыки и сольные концерты, а также познакомиться со звездами, исполнителями академической музыки и молодыми талантами. Авторами художественной концепции

RJMF2019 являются основатель и руководитель музыкального фестиваля в Вербье Мартин Энгстрем и продюсер Мигель Эстебан. RJMF2019 проводит фонд «Музыкальный фестиваль Рига Юрмала», цель работы которого – проведение мероприятий классической музыки, которые популяризируют Латвию в мире как значимый центр и престижную цель музыкального туризма в Северной Европе.

Музыкальный фестиваль RĪGA JŪRMALA предлагает приобрести абонемент на уикенд, который включает в себя билеты (на конкретные места) на все концерты выбранных вами выходных дней, а также бокал шампанского в антрактах концертов в помещениях для особых гостей.

Цена за абонемент:

•    150 EUR (основной абонемент)
•    350 EUR (абонемент премиум-класса)

Дополнительная информация разделе "Билеты" (Часто задаваемые вопросы) на официальной странице фестиваля www.riga-jurmala.com

Подробнее о программе музыкального фестиваля RĪGA JŪRMALA - www.riga-jurmala.com