Liepājas mākslas forums 2018

Ieteikt

LIEPĀJAS MĀKSLAS FORUMS
28.-30. SEPTEMBRIS, 2018

No 28. līdz 30. septembrim Liepājas koncertzāle “Lielais dzintars” piedāvās ikgadējo mūsdienu mākslas festivālu “Liepājas mākslas forums”. Iezīmējot Liepājas pilsētas piederību mūsdienīgai un aktuālai mākslas domāšanai, festivāls sevi spilgti pieteicis kā laikmetīgās mākslas platformu ar dažādiem intriģējošiem un starpdisciplināriem mākslas projektiem.
“Ceturtais “Liepājas mākslas forums” ir teju klāt, un arī šogad tas solās būt aizraujošs un atklājumiem bagāts.  Mūsdienu mākslas žanri iet roku rokā un veido jaunas formas un saturus - mūzika, deja, kino, vizuālā māksla, tikšanās, pieredzes, ballītes un emocijas. Spilgti mākslinieki no Latvijas, savu žanru līderi no ārvalstīm un kopējas sadarbības veidos šī gada festivāla programmu,” iepazīstina foruma mākslinieciskā vadītāja Baiba Bartkeviča.

Mākslas forums šogad piedāvās 10 dažādu žanru notikumus, kas, piedaloties māksliniekiem no Latvijas, Zviedrijas, Beļģijas, Austrālijas, Islandes un Austrijas, atspoguļos mūsdienu mākslas aktualitātes Eiropā un pasaulē.

LIEPĀJAS MĀKSLAS FORUMA 2018. GADA PROGRAMMA:

28.09. PIEKTDIENA
19.00 Eva Reitere & Ictus Ensemble. Melnāks par melnu
21.00 Vladislavs Nastavševs & Ezeri. Lēnās dejas

29.09. SESTDIENA
15.00 Latvijas Jaunā teātra institūta dejas ateljē
12.00, 13.45, 15.30 RIFF & EFA īsfilmu maratons
17.00 Bens Frosts & Daniels Bjarnasons. Solaris
22.30 Lizbeta Gruveza izdejo Bobu Dilanu

30.09. SVĒTDIENA
11.00 Meža dziesmas. Koncertuzvedums ģimenēm
17.00 Nils Berg Cinemascope. Džeza trio
20.00 Dirty Deal Audio seanss
 
Laikmetīgās mākslas izstāde “Brīnumu nedēļa” apskatāma visu festivāla laiku.

Apmeklētājiem tiek piedāvāta arī festivāla kopbiļete, kas sniedz iespēju apmeklēt visus foruma pasākumus izdevīgāk. Iepriekšpārdošanā līdz 1. jūnijam kopbiļetes pieejamas par īpaši zemu cenu – 35 eiro. Pasākumam tuvojoties, biļešu cenas augs.
 
Liepājas mākslas forumu organizē SIA “Lielais Dzintars”, tas tapis ar Valsts Kultūrkapitāla fonda, Liepājas pašvaldības un Liepājas Kultūras pārvaldes finansiālu atbalstu. Foruma programma veidota ciešā sadarbībā ar partneriem: fondu Mākslai vajag telpu, Latvijas Jaunā teātra institūtu, Riga International Film Festival, European Film Academy, aģentūru Latvijas Koncerti un apvienību Dirty Deal Audio.