TU UN ES /H. Zariņam 60 /A. Ieviņam 30/ Mīlas rokbalādes un ne tikai...

2017.gadā Latvijas roka leģenda: ģitārists, komponists un hītu autors Harijs Zariņš svinēs 60.dzimšanas dienu. Atzīmējot šo faktu, mūziķis kopā ar draugiem ieplānojis doties koncerttūrē „Tu un es”.


„Tūre būs manas jubilejas svinības, uz kurām esmu uzaicinājis savus mīļākos dziedātājus, kas, protams, ir arī mani draugi: Aija Andrejeva, Dināra Rudāne, Antra Stafecka, Alex, Jānis Buķelis (Buks) un, protams, grupa COLT; svinēsim arī Ata Ieviņa 30 gadu jubileju. Tas nozīmē, ka koncertos klausītāji varēs dzirdēt dažādus neparastus, interesantus un nebijušus duetus, taču tas lai paliek noslēpums"

Koncertos, protams, skanēs tās dziesmas, kurām Harijs lielākoties ir mūzikas un vārdu autors: „Tu un es”, „Rozā lietus”, „Pēdējā pietura”, „Šonakt” u.c., bet būs arī dziesmu pirmatskaņojumi, kas radīti speciāli šai koncerttūrei.
„Mūsu iepriekšējā koncerttūre „Mīlas rokbalādes” pārliecināja par to, ka cilvēkiem patīk rokbalādes, ko izpilda dažādi dziedātāji. Savukārt šajā tūrē neskanēs tikai rokbalādes vien, bet arī šis tas „roķīgāks”; būs pārsteigumi un īpašie viesi,” saka Harijs Zariņš.


„Harijs Zariņš ir manas sirds Goda pilsonis, viņš ir Mūziķis ar lielo burtu, kurš visu savu dzīvi ir uzticīgi kalpojis rokmūzikai, netērējoties sīkumos. Es esmu uzaugusi ar viņu un viņa mūziku. Par to esmu ārkārtīgi pateicīga, jo tas ir veidojis mani kā personību gan dzīvē, gan mūzikā. Un, visbeidzot, Harijs ir labs cilvēks, kuru ļoti mīlu!” atklāj dziedātāja Aija Andrejeva. 


Savukārt dziedātājs un grupas COLT solists Atis Ieviņš pauž: „Rokmūzika vieno! Tā vienmēr bijis un būs. Tā vieno dažādas paaudzes, atšķirīgus viedokļus, valodas, tautas... Tā spēj apvienot mīlu un šķiršanās sāpes, dusmas un prieku vienā liriskā roka skaņdarbā, kas neatstāj vienaldzīgu. Harijs Zariņš ir roka meistars, kurš ar saviem roka hītiem un mīlas balādēm priecē klausītājus jau gadiem! Ģitārists, komponists autors un – vienkārši erudīts cilvēks. Aicinu visus, kas ir mīlējuši, visus, kas ir trakojuši un dejojuši, vienoties kopīgā ballītē koncertos visā Latvijā, atzīmējot šā leģendārā mūziķa, mana drauga Harija Zariņa, 60. dzīves jubileju! Pie reizes pacelsim kādu glāzi arī par manu trīsdesmito gadskārtu! Tiekamies!”

 
KONCERTU SARAKSTS -

6.OKTOBRIS PLKST. 19:00 ALŪKSNES KULTŪRAS CENTRS
7.OKTOBRIS PLKST. 18:00 – JELGAVAS KULTŪRAS NAMS
13.OKTOBRIS PLKST. 19:00 – VALMIERAS KULTŪRA CENTRS
14.OKTOBRIS PLKST. 18:00 – TUKUMA KULTŪRAS CENTRS
19.OKTOBRIS PLKST. 19:00 – SMILTENES KULTŪRAS CENTRS
20.OKTOBRIS PLKST. 19:00 – KULDĪGAS KULTŪRAS CENTRS
21.OKTOBRIS PLKST. 18:00 – KRUSTPILS KULTŪRAS NAMS
27.OKTOBRIS PLKST. 19:00 – ĀDAŽU KULTŪRAS CENTRS
28.OKTOBRIS PLKST. 18:00 – LIEPĀJAS OC ROŽU ZĀLE
4.NOVEMBRIS PLKST. 18:00 – ROJAS KULTŪRAS CENTRS
10.NOVEMBRIS PLKST. 19:00 – RĪGAS KONGRESU NAMS
25.NOVEMBRIS PLKST. 18:00 OGRES KULTŪRAS CENTRSVairāk informācijas - 29131458

Ieteikt