Kora kameropera bērniem EJ NU EJ

Valsts Akadēmiskais koris “Latvija”
Diriģents Māris Sirmais
Puikas solo - Reinards Blūmentāls vai Aleksandrs Meri
Komponiste Laura Jēkabsone
Režisors Reinis Suhanovs
Horeogrāfe Elīna Gediņa
Kostīmu māksliniece Kristīne Pasternaka
Libreta autors Mārtiņš Meiers (librets balstīts Marta Pujāta dzejoļu
grāmatā “Ej nu ej”)

EJ NU EJ ir stāsts par pilsētas puiku, kurš izdzīvo plašu emociju gammu, nonākot tramvajā vai ciemojoties pie vecmammas piejūras lauku mājās, domājot par tēta miegu vai laika zoba sagrauztu žogu. Pārdomas un sajūtas, kas uzrodas pēkšņi, gatavība aizraujošiem piedzīvojumiem un negaidītiem pavērsieniem vijas viscaur krāšņajai un atraktīvajai koncertizrādei.

Iestudējuma mūzikas autore, komponiste Laura Jēkabsone izcili pārzina kordziedāšanas iespējas un šajā kameroperā tās parāda maksimālā amplitūdā. Koris skan kā orķestris, veido dažādas ainavas – jūru, mežu, žogu, lauku, ceļu, caur savām balsīm realizē arī dažādas emociju gammas. Īpaši dinamisku kameroperu padara iestudējuma horeogrāfija un scenogrāfijas elementi, kuru neatņemama daļa ir kora dziedātāji. Korim dziedājumā pievienosies arī zēna solo – Reinards Blūmentāls vai Aleksandrs Meri.

Iestudējuma režisors un scenogrāfijas autors ir Reinis Suhanovs, horeogrāfe – Elīna Gediņa, tērpu māksliniece – Kristīne Pasternaka, libreta autors – Mārtiņš Meiers. Librets balstīts Marta Pujāta dzejoļu grāmatā “Ej nu ej”, kas no veikala plauktiem pazuda gaismas ātrumā un, kas ne mazāk svarīgi – saņēmusi 2021. gada Latvijas Literatūras gada balvu nominācijā “Labākais oriģinālliteratūras darbs bērniem”. 

Koncertizrāde vienā daļā, apmēram stundu gara. Paredzēta bērniem no 5 līdz 12 gadu vecumam. Lūdzam nekavēt koncertizrādes sākumu (telpas apmeklētājiem būs atvērtas 30 minūtes iepriekš). Pēc izrādes sākuma skatītāji zālē netiks ielaisti. 

Projekts ir realizēts ar Valsts kultūrkapitāla un Rīgas Domes Izglītības, sporta un kultūras departamenta atbalstu.

Biļešu cena: 10 EUR

Bērniem līdz 7 gadiem un skolēniem, Goda ģimenēm (3+ karte), personām ar invaliditāti: 7 EUR.

 

www.koris.lv 

 
No upcoming events