Kamermūzikas koncerts GADALAIKU IMPRESIJAS

Gaiši dzīvespriecīgu klasiskās mūzikas programmu ar koncertiem Rīgā, Liepājā un Dobelē sagatavojuši Latvijā pazīstamie kamermūziķi: flautiste Liene Denisjuka-Straupe,  vijolniece Ilze Kirsanova, altiste Santa Vižine un čellists Ēriks Kiršfelds. 

Šobrīd ikvienam ir nepieciešams atjaunot savus spēkus un šajā kamermūzikas koncertprogrammā iekļautie darbi viennozīmi veicinās jaunas enerģijas apmaiņu kā mūziķiem, tā arī klausītājiem. Izvēlēto kompozīciju autori: dzirkstošais Rosīnī, sapņainais Debisī, kolorītais Kasterēde, vitālais Rēgers un latviski elēģiskās Selga Mence un Mārīte Dombrovska. 

Šajā daudzveidīgajā un tomēr ļoti saskanīgajā autoru sabiedrībā klausītājiem būs iespēja ne tikai vērot dinamisko mūziķu saspēli, bet arī ļauties sava iekšējā gara impulsam aizceļot kaut kur pāri šīs taustāmās pasaules matērijai.

Stilistiski šī koncertprogramma ir ieturēta dzīvespriecīgi gaišos toņos, kur mijas klasicisms ar impresionismu, taču, galvenais šīs programmas pienesums būs Selgas Mences un Mārītes Dombrovskas darbu interpretācija, kur ir ietverts gan mūsdienu laikmeta atspoguļojums, gan nacionālās mākslas stiprināšanas aspekts.

Kamermūzikas koncertu “Gadalaiku impresijas” šovasar varēs dzirdēt:

26. jūlijā Dobelē, koncertzālē “Zinta”;

27. jūlijā Rīgā, kultūras centrā “Mazā ģilde”;

28. jūlijā, koncertzālē “Lielais Dzintars”

 

Koncetu var apmeklēt TIKAI Covid-19 vakcinētas vai pārslimojušas personas, kurām ir derīgs sadarbspējīgs sertifikāts.

 
No upcoming events