LATGOLYS FRESKA. Dzejnieces Annas Rancānes jubilejas koncertizrāde

Pasākums pārcelts no 25. aprīļa uz šī gada 12. septembri. Viena iecerētā koncertuzveduma plkst. 18.00 vietā būs divas izrādes plkst. 16.00 un 19.00. Apmeklētāji var izvēlēties sev ērtāko koncertuzveduma laiku. Biļetes vēlams apmainīt (vai veikt to maiņas rezervāciju) līdz 5. septembrim. Sēdvietas tiks nodrošinātas visiem biļešu īpašniekiem, nauda par neapmainītajām biļetēm atgriezta netiks. Plašāk: 64633303 vai [email protected]

No 18. augusta tiks uzsākta biļešu maiņa jaunajam sēdvietu plānam uz septembrī paredzētajiem pasākumiem, kuri tirdzniecībā izvietoti pirms ‘Covid–19’ pandēmijas sākšanās un tika no pavasara pārcelti uz septembri. Iepriekš pirktās biļetes jānodod GORS Informācijas centrā, pretī saņemot jaunas. Biļetes var samainīt GORS Informācijas centrā tā darbalaikā vai veicot maiņas vietu rezervāciju, zvanot 64633303 vai rakstot [email protected] (tiem apmeklētājiem, kuriem nav iespējas atnākt uz vietas), attālinātās maiņas gadījumā jaunās biļetes varēs izņemt koncerta norises dienā. Mainot biļetes, pēc iespējām tiks saglabāta atbilstošā cenu zona, kādā tā tikusi iegādāta.

LATGOLYS FRESKA

Annas Rancānes jubilejai veltīts koncertuzvedums, kas veidots kā Latgales dzejnieces personību un reģiona kultūras savdabību rādoša pastaiga – ekskursija.

Rāzna, Rogovka, Slutišķi, Daugavpils, Ludza, Krāslava, Piedruja, Rēzekne – katrai no apstāšanās vietām ir būtiska loma Annas dzīvē un Latgales kopainā,  katrai vietai nāk līdzi emocionāls un poētisks vēstījums dzejas, prozas un mūzikas valodā.

Uzvedumā piedalās Latvijas Radio koris, aktrise Baiba Broka, etno dziedātāja Biruta Ozoliņa.

Uzveduma radošā grupa – Sigvards Kļava, Anna Rancāne, Viesturs Kairišs, Ieva Jurjāne un citi.

„Latgolys freska” ir Latvijas valsts simtgades programmas notikums. Koncertizrādi veido Latgales vēstniecība GORS sadarbībā ar „Latvijas Koncerti” un biedrību “Partitūra”, tās tapšanu atbalsta Kultūras ministrija un Valsts kultūrkapitāla fonda Latgales kultūras programma.

GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībniekiem biļetes ar 10% atlaidi, veicot pirkumu kasēs vai Latgales vēstniecības GORS biļešu sistēmas klienta profilā. Kasēs lūgums uzrādīt karti pirms pirkuma veikšanas.
 
Informējam, ka pasākuma laikā ilustratīvi mākslinieciskiem mērķiem un nolūkā informēt sabiedrību par notikušo pasākumu var tikt veikta fotografēšana, video un/vai audio ieraksta veikšana. Minētās darbības tiek veiktas atbilstoši datu apstrādes prasībām, neidentificējot konkrētas personas. Iegūtie materiāli var tikt publicēti un/vai translēti plašsaziņas līdzekļos, kā arī sociālajos tīklos internetā u.tml.
 
Ja Jūs nevēlaties tikt fotografēts vai filmēts, Jums ir tiesības pieprasīt, lai šādas darbības attiecībā uz Jums netiek veiktas. Jums ir tiesības lūgt neizmantot vai dzēst Jūsu personas datus – fotoattēlu, video vai audio ierakstu, kurā jūs esat fiksēts, sazinoties ar personas datu apstrādes pārzini – SIA “Austrumlatvijas koncertzāle” administrāciju klātienē, Rēzeknē, Pils ielā 4; zvanot 646 33303 vai rakstot [email protected].

Read more
No upcoming events