Man 30 gadu

 Ierodoties uz pasākumu, personai būs jāuzrāda:

 - personalizēta ieejas biļete;
 
 - personu apliecinošs dokuments;
 
 - digitālais Covid-19 sertifikāts, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu.

Uz Maestro melodiju fona izskanēs stāsts par tilta celtniekiem – par trīsdesmitgadniekiem, par viņu dzīves jēgas meklējumiem, par pirmo mīlestību, pirmo vilšanos. Stāsts par to, ka katrā dzīves posmā mēs nonākam krustcelēs, un jautājums, pa kuru ceļu aiziet, paliek mūsu pašu ziņā.
60. gadu kolorīts ienāks ne tikai mūzikā un tekstā, bet arī vidē, kuru veido mākslinieki M. Vilkārsis un Keita. Un arī tiltam šajā stāstā būs simboliska loma – jo tiltus, pa kuriem aiziet citam pie cita, mēs meklējam joprojām. Lomās būs D. Lūriņa, G. Grasbergs, Z. Dombrovska, E. Melbārdis, A. Cīrule, R. Celms u.c.

Izrādē skan dzīvā mūzika, pie klavierēm Raimonds Pauls!

Visi, kam šogad paliek 30 gadi, uzrādod personu apliecinošu dokumentu jebkurā "Biļešu paradīzes" kasē, biļetei uz šo izrādi var saņemt 30% atlaidi!

Autori: Pēteris Pētersons, Raimonds Pauls

Režisore Ināra Slucka

Galvenajā lomā: Dita Lūriņa, lomās: Egils Melbārdis un Gundars Grasbergs, kā arī Zane Dombrovska, Agnese Cīrule, Raimonds Celms, Madara Bore, Ilva Centere, Ance Kukule, Laura Siliņa, Uldis Siliņš, Ainārs Ančevskis, Mārcis Maņjakovs, Uldis Anže, Romāns Bargais, Kārlis Reijers, Igors Šelegovskis vai Kristaps Ķeselis

 

Saskaņā ar MK noteikumiem Latvijas Nacionālais teātris rīko pasākumus tikai vakcinētām vai Covid-19 pārslimojušajām personām, kurām ir digitālais Covid-19 sertifikāts. Šajos pasākumos iespējami:

*100% no zāles ietilpības;

*apmeklēšana bez sejas maskām; 

*bez citiem distancēšanās ierobežojumiem

 
Ierodoties uz pasākumu, personai būs jāuzrāda:
*ieejas biļete;
 
*personu apliecinošs dokuments (TIKAI pase vai elektroniskā identifikācijas karte (eID). Vēršam uzmanību, ka transportlīdzekļa vadītāja apliecību NAV personu apliecinošs dokuments);
 
*digitālais Covid-19 sertifikāts (ikvienam ir iespēja elektroniski www.Covid19sertifikats.lv iegūt digitālu sertifikātu, kas apliecina vakcinācijas pret Covid-19 vai vīrusa pārslimošanas faktu).
 

Share

Upcoming events
Man 30 gadu

 Rīga, Nacionālais teātris Lielā zāle

Tuesday ,
17th August, 19:00
Man 30 gadu

 Rīga, Nacionālais teātris Lielā zāle

  • 30€
  • 25€
  • 17€
  • 10€
Buy from 10€
Man 30 gadu

 Rīga, Nacionālais teātris Lielā zāle

Friday ,
20th August, 19:00
Man 30 gadu

 Rīga, Nacionālais teātris Lielā zāle

  • 30€
  • 25€
  • 17€
  • 10€
Buy from 10€