Savstarpējo attiecību mācību centrs SAINS, SIA

ID/VAT.:
40103580780

Uzmanību!

Sakarā ar valstī noteikto pulcēšanās aizliegumu, Pannas Teātris PĀRCEĻ visas izrādes, kas bija ieplānotas maijā uz rudens mēnešiem. Informācija vienuviet atrodama: https://www.bilesuparadize.lv/lv/performance/19309 ; www.pannasteatris.lv

Šīs vasaras izrādes "No saldenās pudeles" būs skatāmas Valmieras, Limbažu, Jelgavas brīvdabas estrādēs, skatītājiem ievērojot valstī noteiktos pulcēšanās ierobežojumus un distancēšanās noteikumus.

Uzmanību, Kuldīgas kultūras centra skatītāji!

Esam raduši iespēju izrādi "SIEVIETE KĀ KONFEKTE"kas bija pārplānota uz 4. septembri, izrādīt ĀTRĀK -

15. jūlijā plkst. 20.00 KULDĪGAS PILSĒTAS ESTRĀDĒ. 

Izrāde no Kuldīgas kultūras centra iekštelpām tiek PĀRCELTA uz BRĪVDABAS ESTRĀDI un kuldīdznieki varēs noskatīties ilgi gaidīto, izpārdoto izrādi pavisam drīz - 15. jūlijā, Kuldīgas pilsētas estrādē (Pētera iela 5, Kuldīga), ievērojot valstī noteiktos pulcēšanās un distancēšanās ierobežojumus.

Iegādātās biļetes derīgas un sēdvietas tiks pielāgotas atbilstoši k/c cenu zonējumam, bet ievērojot valstī noteikto distanci. 

Par Izrāžu apvienību "Pannas Teātris"

Izrāžu apvienība „Pannas Teātris” izveidota 2008. gadā, lai iestudētu un producētu izrādes un pasākumus plašam skatītāju lokam Latvijā un Baltijā.

“Pannas” izrādes aizsāk Latvijā mazpazīstamo stand up komēdijas žanru, kam raksturīga atraktīva aktieru uzstāšanās ar mērķi izklaidēt publiku. Pirmsākumi šim žanram Latvijā meklējami 2006. gadā, kad režisors Juris Rijnieks iestudē R. Bekera stand-up komēdiju “ Alu cilvēks”. Šis žanrs tiek attīstīts arī nākošajās “Pannas” izrādēs – Īslandiešu autora B.H.Thorsona izrādē “ Tētis” (2009) un pašmāju dramaturģes Aivas Birbeles izrādē “Tāda es esmu”(2010).

2010. gada aprīļa beigās izrāde „Tētis” Jura Rijnieka režijā ar lietuviešu komiķiem Ramūnu Rodoku un Dariusu Petkēviču tika piedāvāta arī Lietuvas skatītājiem. „Tēta” pirmizrāde Viļņā notika 2010. gada 21. aprīlī.

Pēc „Tēta” Latvijā un Lietuvā un „Tāda es esmu” Latvijā, 2011. gada novembra sākumā skatītājiem tika piedāvāta jauna “ Pannas” izrāde – “Puse no sirds”. Tas ir ceturtais izrāžu apvienības „Pannas Teātris” producētais projekts stand-up komēdijas žanrā.

Izrāde “Līgavainis”  – autora Uģa Segliņa un režisora Jura Rijnieka komēdija par vīrieša attieksmi pret mīlestības un kāzu kopsakarību, tika nodota skatītāju vērtējumam 2012.g. pavasarī. Galvenajā lomā Lauris Dzelzītis. Izrāde ar panākumiem bija skatāma Rīgā un Latvijas pilsētās.

2013. gadā iestudēta izrāde “Gribu Bērnu” – autores Inta Bernova un Gunta Kalniņa, režisors Juris Rijnieks, mūzikas autors Niks Matvejevs. Lomās Ģirts Ķesteris, Maija Doveika, Zane Daudziņa, Aldis Siliņš. Ar šo izrādi “Pannas Teātris” uzsāk uzstāšanos Latvijas pilsētu brīvdabas estrādēs un pulcē daudzus tūkstošus skatītāju. Izrāde viesojusies arī Īrijā.

2014. gadā iestudēta izrāde “Kukulis” – autores Gunta Kalniņa un Inta Bernova, režisors Juris Rijnieks, mūzikas autors Artūrs Palkevičs. Lomās Ģirts Ķesteris, Aldis Siliņš, Juris Lisners, Maija Doveika, Zane Daudziņa. Arī šī izrāde uzstājusies gandrīz visos Latvijas kultūras centros un vasarā viesojusies Latvijas lielāko pilsētu brīvdabas estrādēs.

2015. gada 13. oktobrī pirmizrāde – “Bruņota un Bīstama” – autore Aiva Birbele, režisors Juris Rijnieks, galvenajā lomā Zane Daudziņa.

2016. gadā iestudēta izrāde “Saimnieks meklē saimnieci”. Autore Gunta Kalniņa, režisors Juris Rijnieks, lomās Aldis Siliņš vai Imants Strads, Ģirts Ķesteris, Līga Zeļģe vai Zane Daudziņa, Daiga Gaismiņa vai Dace Vītola. Izrāde viesojusies Latvijas kultūras centros un vasarā Latvijas  pilsētu brīvdabas estrādēs.

2017. gada iestudējumi: Izrāde , stand-up komēdija “Mačo“ar Aināru Ančevski vai Ivaru Kļavinski galvenajās lomās.  Autore Aiva Birbele. 

Izrāde “Optimists”, autors Uģis Segliņš, Gints Grāvelis galvenajā un vienīgajā lomā.

2018. gada vasaras brīvdabas izrāde  – R. Blaumaņa joku luga “No saldenās pudeles”. Lomās  Daiga Gaismiņa, Madara Melne-Tomsone, Zane Daudziņa, Līga Zeļģe, Juris Lisners, Ainārs Ančevskis, Ivars Kļavinskis vai Madars Zvagulis, Māris Bezmers, Mārtiņš Počs.

2019. gada iestudējums – Artūrs Dīcis “Viņi melo labāk, jeb randiņš ar 50 gramiem balzāma” skatāma daudzos Latvijas kultūras centros.

2020. gada iestudējums - Aiva Birbele "Sieviete kā konfekte" skatāma daudzos Latvijas kultūras centros.

www.pannasteatris.lv 

www.draugiem.lv/panna

www.facebook.com/PANNASTEATRIS

https://www.instagram.com/pannasteatris/

Closest events
Saturday ,
7th November, 17:00
 • 15€
 • 12€
 • 10€
Friday ,
27th November, 19:00
 • 12€
 • 10€
 • 8€
Buy from 8€
January 17, 2021 6:00 PM
 • 12€
 • 10€
 • 8€
January 23, 2021 5:00 PM
 • 15€
 • 12€
 • 10€
 • 8€
January 29, 2021 7:00 PM
 • 15€
 • 12€
 • 10€
February 5, 2021 7:00 PM
 • 12€
 • 10€
 • 8€