FUTBOLA LAUKUMS. Teicama spēle teicamos apstākļos

Sunday
September 19, 2021 8:00 AM
Playoff Arena

 Rīga, Kauguru iela 6

View in map View in map

Ticket price starting from 20 €.

Playoff Arena ir modernākā futbola un izklaides halle Baltijā, kas durvis vērusi 2020. gada oktobrī. Hallē ir izcili apstākļi futbola spēlēšanai 12 mēnešus gadā uz 7 laukumiem, ko ieskauj tīkls un borti, ļaujot bumbai nemitīgi būt spēlē. Halle visiem apmeklētājiem, kas īrē spēļu un/vai futbola laukumus, bez maksas nodrošina izklaides zonu ar vairāk nekā 100 dažādām spēlēm.

Playoff Arena bez maksas nodrošina visu nepieciešamo inventāru – bumbas, micītes, vestītes un citu futbola treniņiem un spēlēšanai vajadzīgo.

Šī būs teicama izklaide jebkuram, kam patīk sportiski pavadīt laiku – gan jaunajiem futbolistiem un amatieriem, gan vienkārši sportiskām ģimenēm un draugiem, kas vēlas izkustēties!

Visiem futbola laukuma apmeklētājiem bez maksas tiek nodrošināts vairāk nekā 100 citu spēļu, ieskaitot galda hokeju un futbolu, klask un xbox papildus izklaides zonā. Ģimenēm, draugiem, darba kolēģiem – šī būs teicama atpūta ikvienam, kas labā kompānijā vēlas pavadīt laiku un izklaidēties drošos apstākļos. Atgādinām, lai atpūstos Baltijā tik unikālajā spēļu laukumā, Tev nebūs nepieciešamas īpašas prasmes – tikai laba kompānija un noskaņojums!

Apmeklējuma laiks, darba dienās līdz 18.00, ir jārezervē atsevišķi, zvanot +371 22553331 vai rakstot uz [email protected]

Kur: Kauguru iela 6, Rīga, LV-1046

Cena: 7,50 eiro/ 1h / 1 personai

Papildu informācija: ieteicami telpu futbola vai citi sporta apavi

 

Piedāvājumā ir arī visa laukuma izmantošana neierobežotam personu skaitam! Apmeklējuma laiks jebkurā Jums ērtā brīdī, gan darba dienās, gan brīvdienās, ir jārezervē atsevišķi, zvanot +371 22553331 vai rakstot uz [email protected].

Kur: Kauguru iela 6, Rīga, LV-1046

Cena: 55 eiro/1h

Cik personām: neierobežotam personu skaitam

Papildu informācija: ieteicami telpu futbola vai citi sporta apavi

 

Share

Ticket price starting from 20 €.

When buying tickets online, Transaction fee is added. Read more .

When buying tickets at Box offices, Transaction fee is not added. Box offices