WILLA, SIA

Рег. номер.:
52103100851
AKTUĀLA INFORMĀCIJA
biļešu īpašniekiem
 
Valstī noteikto cilvēku pulcēšanās ierobežojumu dēļ, kas nosaka iekštelpās ievērot 2m distanci, Willa Teātris izrādes šajā teātra sezonā vairs nenotiks, un mūsu iekštelpu teātra sezona pasludināta par noslēgtu! Visas nenotikušās izrādes tiks pārceltas uz nākamo sezonu rudenī: uz izrādēm "Stāsts par MĪ...", "Pagalms atdzīvojas" un "Putn ilgs" iepriekš iegādātās biļetes būs derīgas pārceltajos datumos jaunajā teātra sezonā. Par pārcelto izrāžu jaunajiem datumiem ziņosim ne vēlāk kā līdz 30. septembrim. Gadījumā ja izrādi tomēr nebūs iespējams pārcelt, biļešu īpašniekiem tiks piedāvāts apmeklēt citu Willa Teātris izrādi vai arī saņemt atpakaļ naudu par biļetēm uz atceltajām izrādēm, atbilstoši Patērētāju tiesību aizsardzības likumam.

Sirsnīgi pateicamies ikvienam, kas savu uzticēšanos un atbalstu mūsu teātrim pauda ar iegādātu biļeti, un solām, ka ārkārtas situāciju mums nebūs par iemeslu, lai iesākot neturpinātu. 2020./2021. gada teātra sezonā plānojam izrādīt ne tikai jau iestudētās izrādes, bet pārsteigt arī ar jaunām pirmizrādēm. Tāpat varam pačukstēt, ka dažus pārsteigumus teātra cienītājiem gatavojam arī starpsezonas laikā – jau šovasar K.K. fon Stricka villas dārzā! Par to pastāstīsim drīzumā.

*

PAR MUMS
WILLA TEĀTRIS
spēles pieaugušiem prātiem 

“Mēs gribam runāt par būtisko bez lieka patosa, par nopietno bez nevajadzīga didaktisma. Jūtīgi, dziļi, izaicinoši. Ceļā pie skatītājiem mūs iedvesmo paradoksi, ironija, sirsnīgums, mīlestība, rakstītais vārds un pašu piedzīvotais.”
 
“Willa Teātris” dibināts Rīgā, 2020. gada sākumā, apvienojoties spēcīgam, pieredzējušam un talantīgam teātra profesionāļu sastāvam. Par teātra mājvietu tapusi K.K. fon Stricka villa, kas pēdējos gados kļuvusi par iecienītu koncertu un pasākumu norises vietu, bet nu pārtop arī par teātra zāli, kurā vietas atradīsies vismaz 80 skatītājiem. “Willa Teātris” piedāvā gan svaigus iestudējumus, gan performances, gan aktuālus dzejas un mūzikas pasākumus, bet svētdienās iecerēts piedāvāt izrādes bērniem. “Willa Teātris” dibinātājs ir uzņēmējs Kalvis Lasmanis.
Нет предстоящих мероприятий