Biļešu Paradīzes elektroniskās dāvanu kartes ir pieejamas gan digitālā, gan plastikāta kartes formā. Digitālās kartes ir nopērkamas internetā, bet plastikāta kartes var iegādāties konkrētās Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās (saraksts). Visus dāvanu karšu veidus var tērēt gan internetā, gan tirdzniecības vietās. Derīguma termiņš ir norādīts uz dāvanu kartes.

Выберите дизаин подарочной карты:

Имея в виду ограничения в связи Covid-19, а также заботясь о наших клиентах, время использования всех подарочных карт, срок годности которых заканчивается в период:
– с 1 марта 2020 года по 8 апреля 2021 года, автоматически продлено на 18 месяцев;
– с 9 апреля 2021 года по 9 ноября 2021 года, автоматически продлено на 12 месяцев;
– с 10 ноября 2021 года по 2 марта 2022 года, автоматически продлено на 6 месяцев.

Biļešu Paradīzes plastikāta dāvanu kartes iespējams iegādāties šajās biļešu tirdzniecības vietās:

 • Latvijas Nacionālajā teātrī
 • Dailes teātrī
 • Latvijas Leļļu teātrī
 • Lielajā Ģildē
 • VEF kultūras pilī
 • Alūksnē, Alūksnes kultūras centra kasē
 • Cēsīs, Vidzemes koncertzālē
 • Daugavpilī, Daugavpils teātra kase
 • Jelgavā, Jelgavas Kultūras centrā
 • Jēkabpilī, Jēkabpils Tautas nama kasē
 • Liepājā, Lielais Dzintars
 • Liepājā, Liepājas Teātrī
 • Ogrē, Ogres kultūras centra kasē
 • Rēzeknē, Latgales vēstniecībā GORS
 • Saldū, Tūrisma informācijas centrā
 • Valmierā, Valmieras Drāmas teātrī
 • Valmierā, Valmieras kultūras centrā
 • Ventspilī, Teātra nams Jūras vārti
 • Ventspilī, Ventspils koncertzāles LATVIJA kasē

Sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Biļešu Paradīze” Elektronisko dāvanu karšu noteikumi

 1. Šie Sabiedrības ar ierobežotu atbildību “Biļešu Paradīze”, reģistrācijas numurs: 40003394937, juridiskā adrese: Duntes iela 3, Rīga, LV-1013, noteikumi (“Noteikumi”).
 2. Elektroniskās dāvanu kartes var iegādāties interneta veikalā www.bilesuparadize.lv, maksājot ar pārskaitījumu, nosūtot pieprasījumu ar maksātāja rekvizītiem uz e-pastu [email protected] vai atsevišķās Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās, kuru sarakts pieejams Biļešu paradīzes mājas lapas sadaļā “Dāvanu kartes”. Pēc Elektroniskās dāvanu kartes iegādes internetā, tā PDF formātā tiek nosūtīta uz pircēja e-pasta adresi. Iegādājoties Elektronisko dāvanu karti Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietā, pēc iegādes tiek saņemta plastikāta karte ar magnētisko celiņu un kodiem pirkumam internetā.
 3. Elektroniskās dāvanu kartes minimālā vērtība ir ne mazāka kā 15 EUR.
 4. Ja pirkuma summa ir lielāka par Elektroniskajā dāvanu kartē esošo naudas summu, trūkstošo summu var samaksāt: internetā ar norēķinu karti vai caur interneta banku; tirdzniecības vietā ar norēķinu karti vai skaidrā naudā.
 5. Ja pirkumam tiek piemērota jebkāda komisijas maksa (interneta veikala izmantošanas maksa (t.sk. PVN), papildu komisija u.c.), tā automātiski tiek segta no Elektroniskās dāvanu kartes atlikuma.
 6. Elektroniskās dāvanu kartes summu nav nepieciešams iztērēt vienā pirkumā. Neiztērētā naudas summa saglabāsies kartē līdz tās derīguma termiņa beigām.
 7. Elektronisko dāvanu karti nevar apmainīt pret naudu.
 8. Ar Elektronisko dāvanu karti nevar nopirkt Elektronisko dāvanu karti.
 9. Elektroniskās dāvanu kartes derīguma termiņš: viens kalendārais gads no iegādes dienas.
 10. Visas Elektroniskās dāvanu kartes, kas ir iegādātas interneta veikalā www.bilesuparadize.lv vai Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās, ir Biļešu Paradīzes Elektroniskās dāvanu kartes (neskatoties uz tās dizainu un vizuālo noformējumu) un tās var izmantot, lai iegādātos biļetes uz jebkuru pasākumu Biļešu Paradīzes tīklā interneta veikalā www.bilesuparadize.lv vai Biļešu Paradīze tirdzniecības vietās. Dizains un vizualizācijas (piemēram, teātru, rīkotāju, vai norises vietu simbolika) uz Elektroniskajām dāvanu kartēm attēlotas tikai mārketinga nolūkiem un tas nenorāda uz pasākuma organizatoru un nerada pret to nekādas saistības.
 11. Biļešu Paradīzes tīkla pasākumu sortiments ir tāds, kāds tas ir biļešu (ne Elektroniskās dāvanu kartes) iegādes dienā.
 12. Elektroniskā dāvanu karte nav personalizēta, to var izmantot jebkura persona, kuras rīcībā ir Elektroniskā dāvanu karte. Iegādājoties biļetes interneta veikalā www.bilesuparadize.lv, Biļešu Paradīzes rīcībā ir informācija par personu, kas gan iegādājās Elektronisko dāvanu karti, gan izmanto to, iegādājoties biļetes, lai nodrošinātu attiecīgo darījumu grāmatvedības uzskaiti. Sīkāk par personas datu apstrādes aspektiem skatīt Privātuma Politikā.
 13. Pircējs, iegādājoties Elektronisko dāvanu karti ar Elektroniskās dāvanu kartes iegādes faktu apliecina, ka ir iepazinies ar šiem Noteikumiem, piekrīt tiem un apņemas tos ievērot, kā arī, iegādājoties biļetes interneta veikalā www.bilesuparadize.lv, apliecina, ka ir iepazinies ar Privātuma Politiku. Ja Elektroniskā dāvanu karte tiek nodota trešajai personai, persona, kas nodevusi šo Elektronisko dāvanu karti, apņemas informēt par šiem Noteikumiem personu, kas ir pārņēmusi šo Elektronisko dāvanu karti.
 14. Elektroniskās dāvanu kartes termiņu un atlikumu var pārbaudīt zvanot pa biļešu rezervācijas un informācijas tālruni: 9000 2000, rakstot uz e-pastu [email protected] vai Biļešu Paradīzes tirdzniecības vietās.
 15. Sabiedrībai ar ierobežotu atbildību “Biļešu Paradīze” ir tiesības grozīt šos Noteikumus. Aktuālā Noteikumu redakcija ir publicēta www.bilesuparadize.lv.