OratoriO piedāvā - Eneagrammas meistarklases

Mūzikas un drāmas telpa “OratoriO” sadarbībā ar uzņēmēju un Eneagrammas pasniedzēju Elitu Moiseju,piedaloties aktrisei un režisorei Rēzijai Kalniņai, ir izveidojuši unikālu 9 meistarklašu video ciklu, kurā ir iespējams atklāt personības raksturu tipus un nonākt pie sev svarīgām atbildēm, personības izaugsmei un attiecību uzlabošanai.

Eneagramma ir mācība, kas pielietojama gan profesionālajā, gan personības izaugsmē, kā arī jebkurā profesijā un radošajā procesā. Tā sniedz dziļu un vispusīgu deviņu tipu analīzi, atklājot katram tipam specifisko motivāciju, konfliktu risināšanas un komunikācijas stratēģiju. Holivudas aktieri un režisori izmanto Eneagrammu savā aktiermeistarībā. Eneagrammu kā autentisku lomu atveidošanas instrumentu savās izrādēs un lomās pielieto arī režisore un aktrise Rēzija Kalniņa.  

Katra meistarklase veltīta kādam no 9 Eneagrammas tipiem, kur ievadā tiek paskaidrots, kas ir Eneagramma un kā šīs meistarklases klausīties. Pirmajā daļā padziļināti izskaidrots konkrētais tips, savukārt otrajā daļā kopā ar režisori un aktrisi Rēziju Kalniņu analizētas izrādes un lomas, kurās pielietota šī metode. 
 
Meistarklašu cikls ir radīts video formātā, un to iespējams skatīties sev ērtā laikā un vietā. Meistarklases var iegādāties gan atsevišķi, gan visas 9 kopā. Iegādājoties vienu pilnu 9 meistarklašu ciklu, otru iespējams kādam (vai sev) uzdāvināt svētkos par puscenu. Īpašais piedāvājums spēkā līdz 31.decembrim.

Eneagrammas meistarklases:
1. Perfekcionists
2. Palīdzētājs
3. Uz panākumiem vērstais
4. Individuālists
5. Novērotājs
6. Lojālais skeptiķis
7. Dzīves baudītājs
8. Izaicinātājs
9. Vidutājs

Pirms meistarklasēm piedāvājam izpildīt īsu testu, lai noskaidrotu savu dominējošo personības rakstura tipu(https://eneagramma-9zimes.lv/testi/).

Eneagramma ir mācība par cilvēka uzvedības modeļiem, kas balstās uz gadsimtiem senām zināšanām, kuras ir atdzimušas modernās pasaules kontekstā, pateicoties mūsdienu psiholoģijai un neirozinātnei. Tā ir metode, ar kuras palīdzību iespējams racionālā un vienkāršā domāšanas procesā, gluži kā detektīvā, nonākt pie sev svarīgām atbildēm un secinājumiem personības izaugsmei un attiecību uzlabošanai. 

Vairāk informācijas, sekojot līdzi sociālajos tīklos
facebook.com/OratoriOmuzikadrama/
instagram.com/oratorio.lv/


Veicot pirkumu, e-pastā saņemsiet biļeti, kurā redzama saite uz ierakstu un pieejas kods. Pēc pieejas koda aktivizēšanas, ieraksts būs pieejams 48 stundas/nedēļu/mēnesi (atkarībā no iegādāto meistarklašu skaita), kuru laikā izvēlētās meistarklases varēs noskatīties neierobežotu reižu skaitu. 

 
Читать описание

Порекомендовать